Архів новин за 7.05.2013

Команда КВН Полтавської гімназії №17 виборола перше місце серед юних інспекторів дорожнього руху

Головна мета змагання – визначити найкращих знавців правил дорожнього руху. Як зустрічали переможців у Полтаві, дивіться у наступному сюжеті.

7 травня 2013, 16:37

Збірка статей Станіслава Федорчука розповість про невідомий Донбас та стосунки в українському суспільстві

Збірку авторських статей про життя невідомого Донбасу, історичну пам'ять, яка останнім часом стає маніпулятивним засобом, презентував у Полтаві політолог за освітою, публіцист за покликанням Станіслав Федорчук. Його книгу з досить оригінальною назвою «Демонтаж лицемірства» побачило вже 17 українських міст, і в кожному з них вона мала успіх.

7 травня 2013, 16:38

З кожним роком у світі збільшується кількість людей, які хворіють на артеріальну гіпертензію

Лише на Полтавщині реєструють близько 400 тисяч хворих на цю недугу. У зв'язку з цим Кабінет Міністрів прийняв Постанову «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою». Як діє проект – дивіться далі.

7 травня 2013, 16:39

Щороку 12 травня світ вшановує представниць найгуманнішої та найлюдянішої професії

Медсестри завжди були і залишаються першими порадниками хворих, бо ж недарма їх називають сестрами милосердя. Цього року урочистості з нагоди їхнього професійного свята влаштували у театрі імені Миколи Гоголя.

7 травня 2013, 16:40

Тематична виставка до 9 травня відкрилася в 5 полтавській школі

Каска, фляга, речовий мішок, польова сумка – усі ці речі часів Великої Вітчизняної війни віднайшли учні закладу. А на виставку та святковий концерт до Дня Перемоги запросили ветеранів та наших кореспондентів.

7 травня 2013, 16:42

Орден почесного ветерана напередодні 9 травня вручили 90-річному генералу

Урочиста подія відбулася сьогодні у приміщенні Державного архіву Полтавської області. Цього ж дня в установі відкрили і документальну виставку під назвою «Наша священна Перемога».

7 травня 2013, 16:43

У Полтаві вшанували загиблих учасників Великої Вітчизняної війни

Вже 68-й раз світова спільнота відзначатиме День Перемоги союзників над німецькими військами. Традиційно напередодні цієї дати ветерани разом з посадовцями збираються, аби вшанувати подвиг радянських солдатів.

7 травня 2013, 16:57