Архів новин за 31.05.2013

1 червня 2033 учні полтавських шкіл востаннє у своєму житті станцюють шкільний вальс на випускному вечорі та отримають атестати зрілості

А от випускники Полтавської дитячої художньої школи вже отримали свої свідоцтва про закінчення закладу. Дипломні роботи юних митців бачили наші журналісти.

31 травня 2013, 17:04

Доторкнутися до культури Стародавнього Єгипту та Шумерської цивілізації пропонують вихованці студії «Мистецтвознавство»

Свої роботи, які є копіями археологічних знахідок культур народів світу, вони представили у Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського.

31 травня 2013, 17:06

Художник зі світовим ім'ям Нікас Сафронов у Полтаві представив виставку своїх картин

Художник зі світовим ім'ям Нікас Сафронов у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка представляє виставку своїх картин «Вибране». Експозиція побувала уже у восьми містах України. Складається вона переважно із полотен, створених за останні 2-3 роки. Чим зацікавили його роботи полтавських глядачів, знають наші журналісти.

31 травня 2013, 17:08

Трохи менше двохсот дітей нині навчається у спеціалізованій школі-інтернаті №2 імені Крупської

15 років заклад співпрацює з Фондом захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. І до всіх свят малечу тут вітають подарунками.

31 травня 2013, 17:11

Більше півсотні найменших полтавців, які залишилися без батьківського піклування, цими днями вітали в Ленінському районі міста

До свята 1 червня їх катали на кабріолеті, пригощали солодощами у кафе та дарували іграшки. Мрії малечі, а також їх погляди на доросле життя і дитинство, збирали Інна Безугла та Олексій Гнипа.

31 травня 2013, 17:12

Головне свято малечі – День захисту дітей – невпинно наближається

До малечі із Київського району міста, яка прийшла цього дня до Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, воно завітало з новою розважальною програмою.

31 травня 2013, 17:14

Екскурсоводам Полтавщини презентували старий-новий туристичний маршрут «Крізь терни до зірок»

За час літніх канікул чимало полтавських дітей та туристів відвідають музеї та визначні місця нашого міста. Для того, щоб малечі та гостям Полтави було ще цікавіше, відділ з питань туризму і курортів та управління культури обласної державної адміністрації ознайомили екскурсоводів Полтавщини із новинками музейних закладів космонавтики та авіації. Інформаційно-навчальний тур «Крізь терни до зірок» не пропустила і наша знімальна група.

31 травня 2013, 17:21