Архів новин за 30.05.2013

В ДНЗ №80 до Дня захисту дітей вже 20 років поспіль проводиться підсумкове свято на свіжому повітрі

Більше 200 малят задіяно у проведенні заходу. Свої таланти показувала малеча у віці від 2 і до 6 років.

30 травня 2013, 17:16

Світ дитинства, зітканий із казок

Напередодні Дня захисту дітей у Міському будинку культури влаштували чудову подорож до країни Сходу, у яку дітей провели Шахразада з Аладіном. У незвичайному квесті взяли участь діти із пришкільних таборів. Що ще цікавого підготували до літніх канікул у Міському будинку культури, знають наші кореспонденти.

30 травня 2013, 17:17

У Полтаві підбили підсумки навчального року, що завершився

Але виключно у рамках творчих досягнень учнів, які займаються у позашкільних закладах. Урочисте нагородження переможців одразу трьох конкурсів - обласних та всеукраїнського - відбулося в обласному центрі у театрі ляльок. Тут же діти шкіл естетичного виховання разом з викладачами та представниками обласної влади відкрили і виставку найкращих робіт у різних техніках та стилях.

30 травня 2013, 17:18

До Полтави прибув голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов

Перед студентською аудиторією Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка він представив свої нові твори, а також поділився власною думкою щодо сьогодення української літератури.

30 травня 2013, 17:19

В поточному році на території області порушено 28 кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним рибним промислом

У поточному році на території Полтавської області проведено 1092 рейди на річках та водоймах, порушено 28 кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним рибним промислом. Як часто громадяни порушують закон, сидячи з вудками у невстановлених місцях, дивіться у наступному сюжеті.

30 травня 2013, 17:20

Полтавський літературно-меморіальний музей та садиба Івана Котляревського поповнилися новими експонатами

Полтавський літературно-меморіальний музей та садиба Івана Петровича Котляревського сьогодні поповнилися новими експонатами. Новоприбулі артефакти, які ще до минулого літа були поховані в землі за 70 метрів від садиби письменника, стверджують дослідники, датуються часом, коли Котляревський жив у Полтаві. Більше знають наші журналісти.

30 травня 2013, 17:21

Невідома бізнес-леді з Полтави допомогла міській владі виконати обіцяне

Як розповів журналістам міський голова Олександр Мамай, спонсор за власні кошти придбала квартиру бронзовому призеру літніх Паралімпійських ігор 2012 року в Лондоні Денису Соболю.

30 травня 2013, 17:27