Архів новин за 3.05.2013

Національний Сорочинський ярмарок цього року відбудеться з 20 по 25 серпня

Та готуватися до нього вже розпочали: восени висадили понад 300 дерев, говорить керівник проекту Світлана Свищева. А ще організатори національного дійства хочуть розвантажити центральну алею, окремо виділити територію розваг, відрізнити народних майстрів і підвищити вимоги до учасників ярмарку. Що саме вимагатимуть від останніх, а також про те, які нововведення планують і вже проводять на території Сорочинського Ярмарку протягом всього року, а не тільки влітку – дізнавались Інна Безугла та Сергій Сепітий.

3 травня 2013, 12:33

За кілька днів країна відзначатиме 68-річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Утім це свято, вважають представники деяких громадських організацій, більше овіяно смутком за полеглими, аніж радістю, і зустрічати його варто з чорними стрічками та приспущеними прапорами. Цьому питанню і присвятили засідання круглого столу.

3 травня 2013, 12:35

До 5 травня органи Пенсійного фонду Полтавської області мають завершити виплату разової грошової допомоги до Дня Перемоги

Так інваліди війни отримають від 1895 до 2415 гривень в залежності від групи інвалідності. Які ще виплати передбачені напередодні 9 травня - дивіться далі.

3 травня 2013, 12:36

На території Полтавської області оголошений один із найвищих класів пожежної небезпеки

Тому, щоб убезпечити навколишнє середовище від негативних наслідків вогню, Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з лісівниками провели спеціальні навчання по гасінню пожеж у лісових масивах.

3 травня 2013, 12:36

Цикл «Пам'ятники Полтави»: пам'ятник чорнобильцям

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам'ятники нашого міста. Чонобильська трагедія не оминула жодного регіону України. У 86-ому році пожежники з усієї країни допомагали ліквідовувати аварію на ЧАЕС. На знак шани та поваги до жертв цієї катастрофи у Полтаві з'явився пам'ятник. Більше про його встановлення знають наші журналісти.

3 травня 2013, 12:45

Наприкінці травня - на початку червня у Полтаві має з'явитися нова дорожня розмітка

Острівець безпеки, пішохідний перехід, велосипедна доріжка – ці та інші позначки на дорожньому полотні повинні бути вчасно нанесені, адже більша частина з них регулює рух транспортних засобів на автодорогах Полтавщини. Проте нерідко ці вимоги Правил дорожнього руху порушуються, в результаті чого і водії, і пішоходи можуть стати жертвами дорожньо-транспортної пригоди.

3 травня 2013, 13:08

Полтавські модниці вже зараз починають замислюватися, що ж носити цієї весни та влітку

Кожний сезон приносить модникам і модницям справжній головний біль: чим цього разу дивуватимуть дизайнери та чим вони рекомендують поповнювати свій гардероб. Переймалася цим питанням і Крістіна БрігІда.

3 травня 2013, 13:44