Архів новин за 24.05.2013

Виставка «Храми Полтавщини» відкрилась у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору

На 40 полотнах – церкви Полтави і області, зокрема архітектурний комплекс Хресто-Воздвиженського монастиря, Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Горбанівці, Миколаївська церква у Диканьці.

24 травня 2013, 17:17

23 заявки отримали організатори обласного фестивалю «Колискова пісня» від бажаючих виступити на ньому

Участь в конкурсі взяли як вихованці дитячих садків, так і вже досвідчені виконавці ліричних пісень. Чия ж колискова найбільше зворушила членів журі - дивіться далі.

24 травня 2013, 17:21

Фестиваль дитячої творчості влаштували в Полтавському міському центрі позашкільної освіти

Вже традиційно тут підбивають підсумки своїх досягнень за рік. Цього разу не стали зраджувати звичаям та нагородили найактивніших вихованців почесними грамотами. Ким пишаються у Центрі позашкільної освіти, знають і наші кореспонденти.

24 травня 2013, 17:22

У місті пройшов фестиваль творчості людей з особливими потребами «Від серця до серця»

Сьомий рік поспіль навесні Полтавський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді проводить фестиваль творчості людей з особливими потребами «Від серця до серця». Цього разу номери художньої самодіяльності демонструвало близько 150 артистів.

24 травня 2013, 17:48

Четвертий клас закінчили і перейшли до старшої школи цього року 79 учнів Полтавського НВК №16

Для майбутніх п'ятикласників, батьків та вчителів навчальний заклад влаштував справжній випускний вечір.

24 травня 2013, 17:50

У полтавських школах у п'ятницю прозвеніли останні дзвоники

Цього дня вулиці Полтави заповнені хлопцями в ділових костюмах із стрічками випускників через плече та дівчатами у шкільній формі старого зразка. Це традиція, яка вже багато років відроджується наприкінці травня з нагоди свята останнього дзвоника. Із вже колишніми школярами в один з найголовніших днів у житті кожного спілкувалися сьогодні і наші журналісти.

24 травня 2013, 17:59

Полтавська обласна організація Партії регіонів провела 15 звітно-виборчу конференцію

Депутати усіх районних організацій Партії регіонів на Полтавщині, а також Кременчука, Комсомольська і Полтави, цього дня зібралися на 15 звітно-виборчу конференцію. Основною темою останньої став звіт голови Полтавської обласної організації Партії регіонів Олександра Удовіченка.

24 травня 2013, 19:01