Архів новин за 23.05.2013

У спеціалізованому навчально-виховному комплексі №10 свій випускний відзначила старша група

Випускний вечір дошкільнят цього закладу став зворушливою подією для всіх батьків, які довірили свою дитину вихователям садочку.

23 травня 2013, 17:08

Вихованці Кременчуцької колонії змагалися у силі, спритності, кмітливості та футбольній майстерності

Кременчуцька виховна колонія – це не тільке місце, де неповнолітні засуджені відбувають покарання. Тут серед іншого хлопці можуть розвивати свої спортивні здібності. А завдяки Міжнародному благодійному фонду «Визволення» відтепер – й будувати футбольну кар'єру.

23 травня 2013, 17:10

Дружня родина Полтавського університету економіки і торгівлі відсвяткувала День вишу

Традиційно святковий концерт влаштували на Співочому полі. Серед «родзинок» вечора – виступ гурту «Авіатор» та феєрверк. Про інші подарунки до Дня народження університету більше знає Крістіна Брігіда.

23 травня 2013, 17:15

Сьогодні керівники споживчих кооперацій країн СНД поклали квіти до пам'ятника Борису Мартосу

Захід відбувся у рамках проведення зборів та відзначення Днів Полтавського університету економіки і торгівлі.

23 травня 2013, 17:17

Про підсумки діяльності говорили сьогодні науковці в технічному університеті

Впровадження галузевих стандартів вищої освіти України розглядали під час засідання президії науково-методичної комісії з менеджменту і адміністрування. У ній взяли участь майже 100 фахівців: науковців та представників різних університетів. Наскільки актуальна нині ця спеціальність і яким чином в українських вишах працюють над удосконаленням підготовки фахівців менеджменту - у нашому наступному сюжеті.

23 травня 2013, 17:19

В Полтавській торгово-промисловій палаті обрали нового президента

Голосування відбулося у рамках звітно-виборчої конференції. На заході підбили підсумки діяльності Палати за останні 5 років. Нині серед 27 торгово-промислових палат України Полтавська за загальними показниками якості посідає сьому сходинку.

23 травня 2013, 17:21

Губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко зустрівся з президентом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати

В рамках зустрічі посадовці обговорили перспективи подальшої співпраці, а також галузі, в яких Полтавська область може конкурувати з іншими регіонами на міжнародному рівні.

23 травня 2013, 17:22

На встановлення пам’ятників Тарасу Шевченку депутати облради погодили виділити понад 400 тис грн

Сьогодні пройшла 16 сесія обласної ради 6 скликання. На ній депутати розглянули близько пів-сотні питань. Перш за все заслухали звіт голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, затвердили низку цільових програм, вирішували питання про надання погоджень на видобування нафти та газу, а також інших дозволів, зокрема на користування мисливськими угіддями.

23 травня 2013, 17:23

Ворскламанія 86

23 травня 2013, 22:26