Архів новин за 22.05.2013

За перше місце змагалися знавці правил дорожнього руху Полтавщини

Обласний огляд-конкурс серед загонів юних інспекторів руху пройшов на території Державтоінспекції. Участь у боротьбі за кращу команду взяли переможці районних та міських змагань загонів ЮІР.

22 травня 2013, 16:42

У Полтаві нагороджували вихованців загальноосвітніх навчальних закладів області

63 учні вибороли призові місця на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсі-захисті учнів-членів Малої академії наук України у цьому навчальному році. За свої досягнення від обласної влади діти отримали грошові винагороди.

22 травня 2013, 16:43

22 травня свій День народження святкує Полтавський університет економіки і торгівлі

Із самого ранку у виші розпочалися спортивні змагання та нагородження кращих студентів. Далі святкування перейшло до аудиторій закладу, де відбувся день відкритих дверей для школярів. Які приємні сюрпризи підготував університет для своїх майбутніх студентів, а також про те, хто із закордонних гостей вітав його із Днем народження – дивіться далі.

22 травня 2013, 16:44

Близько 40 пілотів з різних регіонів України проходять навчання на миргородському аеродромі

Крім звичайних польотів на літаках Су-27, керманичі штурвалів мають ще й виконувати спеціальні завдання: фігури вищого пілотажу, злітність у складних метеоумовах, ведення повітряного бою.

22 травня 2013, 16:46

Троє підлітків били вікна у швидкісних потягах

Як потім зізналися правоохоронцям, робили це із нудьги та зовсім не думали про наслідки. Як часто співробітникам лінійного відділу доводиться мати справу з подібними хуліганствами, дивіться далі.

22 травня 2013, 16:47

Хтось влітку відпочиває, а хтось – важко працює

Мова про злочинців, які, користуючись часом, коли господарів немає вдома, нишпорять там з метою поцупити щось із цінних речей. Чи збільшується кількість пограбувань у літній період та як застерегтися від них, знають наші журналісти.

22 травня 2013, 16:48

Про соціальну роботу з інвалідами говорили в Октябрському територіальному центрі

Уже декілька років в Октябрському районі Полтави успішно функціонує Територіальний центр соціального обслуговування населення, свого часу визнаний найкращим в Україні. Результати своєї діяльності його співробітники продемонстрували представникам обласних організацій інвалідів війни та Збройних сил, які приїхали до Полтави з 13 областей України взяти участь у регіональному семінарі.

22 травня 2013, 16:49

1 мільйон гривень планують виділити депутати-обласники на встановлення чотирьох сучасних спортивних майданчиків на Полтавщині

Про це та інші питання говорили на засіданні комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської обласної ради.

22 травня 2013, 16:50