Архів новин за 21.05.2013

Вихованка студії «Соняшник» Марина Піскун презентувала свою першу персональну виставку

Експозицію робіт, серед яких здебільшого малюнки, виконані гуашшю, відкрили у залі імені Саші Путрі у Галереї мистецтв.

21 травня 2013, 16:02

У Полтаві відзначили переддень перепоховання українського Кобзаря – Тараса Шевченка

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського відкрилася виставка картин та вишивки «Тарас Шевченко – з любов'ю в серці».

21 травня 2013, 16:04

На Хорольщині чоловік жорстоко вбив свою дружину та закопав її тіло на присадибній ділянці

Односельці близько місяця шукали свою сусідку, не знаючи, що її вже давно немає серед живих. Чому чоловік вирішив вкоротити віку своїй дружині – у наступному сюжеті.

21 травня 2013, 16:05

Цього літа на полтавських дітей у таборах чекають тематичні зміни

Вони зможуть вивчати обраний предмет та відпочиватимуть. Про це під час прес-конференції розповів заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Навчання вожатих до літнього сезону вже провели, нині готують медичних працівників, рятувальників та кухарів. А ще протягом трьох наступних місяців чиновники обіцяють вести жорсткий контроль за таборами відпочинку.

21 травня 2013, 16:07

На Полтавщині інваліди ВВв на 100% забезпечені усіма пільгами та засобами реабілітації

Про це наголошувалося на регіональному семінарі Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій. Темою зустрічі стало дотримання законодавства щодо соціального захисту цих категорій населення.

21 травня 2013, 16:07

На Полтавщині з робочим візитом побувала перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова

Вона ознайомилась з роботою Центру первинної медико-санітарної допомоги Решетилівського району, відвідала й деякі об’єкти охорони здоров’я Полтави, зокрема діагностичну поліклініку 4-ї міської клінічної лікарні. Саме у цьому закладі найперше в Україні запровадили електронні медичні картки, якими нині успішно користується 5 тисяч полтавців.

21 травня 2013, 16:09

Цього літа в області планують оздоровити 76 700 дітей шкільного віку

Це – понад 60% від загальної кількості школярів. На Полтавщині працюють 990 закладів оздоровлення та відпочинку, 29-ть з них – позаміські, решта – пришкільні, зазначалося на комісії обласної ради з питань молодіжної політики.

21 травня 2013, 16:14