Архів новин за 20.05.2013

Перекладачі жестової мови сьогодні відзначають своє професійне свято

Їхнє професійне знаряддя – руки та міміка обличчя. За допомогою них перекладачі жестової мови навчають її основам людей з вадами слуху, спілкуються та навіть... співають. Цього дня вони відзначають своє професійне свято. Чи легко вивчити мову жестів, дізнавалися наші журналісти.

20 травня 2013, 16:25

Полтавські студенти незабаром зможуть отримувати подвійний диплом

У Національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка сьогодні відбулася історична подія. Там з представником університетів Боснії та Герцоговини підписали проект договору про співробітництво у рамках реалізації стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. Більше про першу в Україні співпрацю з вузами країни Балканського півострова, а також про заходи, що відбудуться вже найближчим часом, дивіться далі.

20 травня 2013, 16:27

Концертом в аграрній академії закінчився один з найважливіших заходів року

ХV Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття», який на базі Полтавської державної аграрної академії тривав 4 дні, закінчився концертом та підбиттям підсумків зльоту. Враження від відвідин Полтавщини у учасників останнього дізнавалися наші журналісти.

20 травня 2013, 16:29

У Полтаві пройшов ярмарок «Барви Полтавщини»

Ярмарок «Барви Полтавщини», який пройшов у стінах Полтавської державної аграрної академії – ще один захід, який остання влаштувала для учасників ХV Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття». Бачили, як проходить дійство, і наші журналісти.

20 травня 2013, 16:30

«Молоді регіони» зібралися на четверті загальні збори

Представники Полтавської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» цими днями зібралися на четверті загальні збори. Говорили про вже зроблене та плани на майбутнє. Окрім молодіжних лідерів, у засіданні взяло участь також керівництво обласної та міської організацій Партії регіонів. Не пропустили подію і наші журналісти.

20 травня 2013, 16:32

Науково-методичний журнал «Постметодика» відзначив своє двадцятиріччя

В Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського напередодні влаштували урочисте зібрання з приводу 20-річчя науково-методичного журналу «Постметодика». Це видання вже кілька десятків років є незмінним супутником викладачів Полтавщини та всієї України.

20 травня 2013, 16:34

У Корпусному парку тисячі полтавців стали учасниками акції «Зупинити СНІД – відповідальність кожного»

2885 гривень 72 копійки, які зібрали волонтери під час проведення Акції з нагоди Всесвітнього дня пам'яті людей, які померли від СНІДу, витратять на обладнання дитячої кімнати Кризового центру для жінок, що опинилися у складних життєвих обставинах. Більше про акцію, яка пройшла у центрі Полтави цієї неділі, дивіться далі.

20 травня 2013, 16:35

Жителів будинку по вулиці Красіна, 118 підстерігає подвійна небезпека

Досить проблематично вийти з під'їзду, говорять люди, адже тротуари давно вже не бачили ремонту. Крім того, небезпеку для здоров'я становлять і автомобілі, які їздять біля будинку на відстані п'яти метрів.

20 травня 2013, 17:21