Архів новин за 2.05.2013

Напередодні Великодня традиції продовжували і в музеї Панаса Мирного

Тут всі відвідувачі закладу спільно із працівниками музею мали можливість створити власний пасхальний шедевр – власноруч розмальовану писанку.

2 травня 2013, 12:05

У Ленінському районі з Великоднем вітали дітей з соціально-незахищених родин

Цукерки, великодні паски та інші смаколики напередодні свята отримали діти, які належать до соціально-незахищених верств населення Ленінського райвиконкому. На свято, приурочене Великодню, завітало близько 50 маленьких полтавців. Чи сподобалося їм пригощання, знають наші журналісти.

2 травня 2013, 12:07

У період святкувань бути надзвичайно обережними закликають правоохоронці

Адже це – чи не найулюбленіший час шахраїв. Кому варто бути особливо обачним і як уберегти себе від нечесних людей – про це наш наступний сюжет.

2 травня 2013, 12:08

Травневі вихідні полтавці планують провести переважно за містом

Майже два тижні вихідних чекає попереду на полтавців. Для одних – це можливість відвідати рідних, для інших – помандрувати Україною, а хтось і взагалі схиляється до закордонного туризму. Куди ж їдуть відпочивати полтавці на травневі свята – дивіться далі.

2 травня 2013, 12:10

Лікарі цього тижня підбивали підсумки своєї роботи за перший квартал року

У дитячій лікарні відбулося засідання медичної ради, під час якого представники міського управління охорони здоров'я з упевненістю зазначили, що реформа медичної ланки відбулася. Як наслідок – у Полтаві нині працює більше 20 амбулаторій, що об'єднані у три центри первинної медико-санітарної допомоги.

2 травня 2013, 12:11

Громадські організації Полтавщини спільно з вчителями закликають берегти здоров'я дітей

Педагоги та заступники директорів шкіл з виховної роботи з усього регіону зібралися в рамках проведення семінарів-тренінгів для вчителів основ здоров'я. Основна мета подібних заходів – підтримка ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей Полтавщини. До реалізації проекту долучився і обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського.

2 травня 2013, 12:12

Через непрацюючий ліфт мешканці 10-го будинку по вулиці Докучаєва змушені вже 4 місяці ходити пішки

Додаткова зарядка кожного дня йде на користь, якщо вона добровільна. Полтавці, які проживають за адресою вулиця Докучаєва, 10, вже 4 місяці вимушені займатися спортом, пішки підіймаючись та спускаючись сходами. Адже ліфти у трьох під'їздах тут не працюють... із січня.

2 травня 2013, 12:13