Архів новин за 17.05.2013

В Полтавському Художньому музеї імені Ярошенка нагородили переможців обласного конкурсу «Барвисте перевесло»

З юними митцями спілкувалися Альона В'язнікова та Світозар Хохлов.

17 травня 2013, 17:55

У Галереї мистецтв відкрилася виставка до Дня пам'яті людей, які померли від СНІДу

Реальні долі ВІЛ-позитивних жінок з їх радощами, історіями, перемогами і кожним прожитим днем на своїх роботах зобразив київський фотохудожник Олександр Глядєлов.

17 травня 2013, 17:56

На Театральній площі під час майстер-класів вчили, як врятувати життя ближньому

Чи знаєте Ви, як допомогти ближньому, з яким трапився нещасний випадок, до приїзду «швидкої допомоги». Спілкуючись із молоддю, полтавська влада вирішила отримати якнайбільше стверджувальних відповідей на це запитання та організувала соціально-інформаційну акцію. На Театральну площу у четвер запросили молодь та всіх бажаючих на майстер-класи. Хто і чого корисного навчав полтавців та за що їм давали згущене молоко й... зеленку – знають Інна Безугла та Олексій Гнипа.

17 травня 2013, 17:59

17 травня у світі відзначають День боротьби з меланомою

Напередодні цієї дати в Україні вже 5 років поспіль Інститут дерматокосметології доктора Богомольця проводить профілактичну акцію, під час якої усі бажаючі можуть пройти безкоштовні огляди у лікарів-дерматологів. Мета заходу – виявити меланому – найнебезпечнішу форму раку шкіри, від якої, за статистикою, гине до 90% хворих. Цього разу акцію організували у 30 містах України, серед яких і Полтава.

17 травня 2013, 18:01

Більше половини дорослих українців страждають від підвищеного артеріального тиску

Втім, люди навіть не завжди здогадуються, що мають такі проблеми зі здоров'ям, а це загрожує серйозними наслідками, попереджають лікарі. Цієї п'ятниці в усьому світі відзначали День боротьби з гіпертонією. Так зокрема у Полтаві провели соціальну акцію: з 9 ранку до 15 дня вимірювали тиск та надавали консультацію кардіолога в одному з торгово-розважальних центрів всім бажаючим.

17 травня 2013, 18:02

Реформування галузі охорони здоров'я на Полтавщині дає свої перші результати

Центри медико-санітарної допомоги налагоджують контакти зі своїми першими пацієнтами, чиновники визначають переваги й недоліки їхньої роботи, а звичайні люди потроху звикають до того, що прихід у лікарню тепер розпочинається із прийому сімейного лікаря. Маршрутом пацієнта Решетилівського центру первинної медико-санітарної допомоги пройшлися Крістіна БрігІда та Максим Мовсесян.

17 травня 2013, 18:04

На Полтавщині з робочою поїздкою перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні

Про вирішення проблем на європейському рівні йшлося під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні доктором Крістофом Вайлем. Говорили про двостороннє співробітництво в економічній та гуманітарній сферах, перспективи щодо підписання договору про асоціацію між ЄС та Україною.

17 травня 2013, 18:06

Депутати обласної ради на профільних комісіях сьогодні говорили про відновлення гарячого водопостачання

Третина полтавців отримала послуги із підігріву води ще у четвер – запрацювала котельня по вулиці Ціолковського, 8, повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Тонков. На засіданні ж іншої комісії – з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій – йшлося про проблеми у сфері малого бізнесу. На обох засіданнях побували наші кореспонденти.

17 травня 2013, 18:07

31 сесія 6 скликання Полтавської міської ради: 70% депутатів і 100-відсоткове ухвалення рішень

Як і попередня, 31 сесія 6 скликання Полтавської міської ради пройшла за присутності 70 відсотків депутатів та 100-відсотковим ухваленням рішень. Серед іншого були і приємні новини для нашого телеканалу – Студію «Місто» нарешті включили до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Альона В'язнікова знає більше.

17 травня 2013, 18:09