Архів новин за 16.05.2013

Полтавці відзначили річницю прибуття праху Тараса Шевченка з Росії до України

Пам'ять українського Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка у Полтаві вирішили вшанувати до річниці перевезення його праху з Росії до України. Відбулися такі заходи біля пам'ятника Шевченку, поблизу Краєзнавчого музею. Студенти та громадські діячі представили полтавцям виставку тематичних робіт під музичний супровід.

16 травня 2013, 16:43

Для полтавських школярів презентували виставку, присвячену подіям Великої Вітчизняної

Полтавських школярів запросили до педуніверситету, де їм презентували виставку, присвячену подіям Великої Вітчизняної війни. Цей проект став спільним для Педагогічного центру «Академія» та студентів-істориків, які і працювали над виготовленням експозиції.

16 травня 2013, 16:44

Працівників банківських установ області урочисто привітали з професійним святом

Підвищення стабільності, збільшення обсягу надання фінансових послуг і зниження рівня фінансової системи – такі завдання нині ставлять перед собою працівники банків, виконуючи Національний план дій на нинішній рік. Усе – в рамках програми економічної реформи на 2010-14 роки. Про це говорили сьогодні під час урочистостей в управлінні Національного банку України в Полтавській області. Там з нагоди професійного свята – Дня банківських працівників – підбивали підсумки роботи і відзначали кращих професіоналів.

16 травня 2013, 16:46

В ПУЕТі обговорювали, як покращити якість передачі даних

В Полтавському університеті економіки і торгівлі у четвер обговорювали, як покращити якість передачі даних, їх швидкість під час використання мобільного зв'язку чи інтернету. У цьому закладі розпочав роботу дводеннний науковий семінар «Проблеми математичного моделювання телекомунікаційних систем», на який з'їхалися фахівці з різних міст України.

16 травня 2013, 16:53

Науковці із 9 країн світу завітали на конференцію до технічного університету

Упродовж двох днів у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходитиме Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент у XXI столітті: методологія і практика». Її учасники – науковці із 19 регіонів України, а також Росії, Білорусі, Латвії, Польщі, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії та Туркменістану. З учасниками на відкритті конференції спілкувались наші кореспонденти.

16 травня 2013, 16:55

В обласній раді – засідання комісій

Про надання у користування мисливських угідь, вирощування лісів та погодження отримання спеціальних дозволів на геологічне вивчення й використання надр сільськогосподарськими підприємствами йшлося на засіданнях профільних комісій обласної ради. Обговорені попередньо питання винесуть на розгляд наступної сесії.

16 травня 2013, 16:57

Усі іменні стипендіати та відмінники навчання знаходяться у Полтаві

До обласного центру, щоправда, вони з'їхалися усього на чотири дні. Цьогоріч Полтава приймає ювілейний, 15 зліт стипендіатів та відмінників навчання «Лідери агропромислового комплексу 21 століття» серед студентів вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства. Майже 300 учасників дійства, представляючи більше 20 вишів, урочисто приймали в обласному театрі імені Гоголя. Чим займатимуться ці кілька днів майбутні фахівці агропромислового комплексу, про їх очікування від зльоту та надії, які покладають на студентів представники влади, – у нашому наступному матеріалі.

16 травня 2013, 16:58