Архів новин за 14.05.2013

У Полтаві знову згадували колишнього міського голову Анатолія Кукобу

Людно цього дня було біля готелю «Галерея». Тут на численні прохання відвідувачів музею колишнього полтавського міського голови та громадського діяча Анатолія Тихоновича Кукоби урочисто освятили та відкрили ще одну виставкову залу пам'яті першого полтавського мера.

14 травня 2013, 15:18

Наше місто приєдналося до відзначення чергової річниці з Дня народження Панаса Мирного

На святкову лінійку, присвячену черговій річниці з Дня народження Панаса Мирного, зібралися учні школи, яка носить ім'я відомого письменника та драматурга. Такі заходи в колективі начального закладу, говорять тут, вже стали доброю традицією.

14 травня 2013, 15:20

Юні екологи з усієї області зійшлися у двобої за звання кращих із кращих захисників природи

У якості зброї – заклики до охорони навколишнього середовища, плакати із застереженнями берегти ліси та водоймища. Чиї виступи стали найбільш переконливими та хто став переможцем обласного етапу конкурсу, дивіться у наступному сюжеті.

14 травня 2013, 15:21

Повернувшись із в'язниці, чоловік з Пирятину знову взявся за старе

Відсидівши строк за згвалтування, тепер йому загрожує позбавлення волі за вбивство. Хто став жертвою колишнього ув'язненого та скільки років доведеться йому провести за гратами, знають наші журналісти.

14 травня 2013, 15:22

Депутати області планують прийняти «правила дорожнього руху» для водного транспорту

На наступній сесії обласної ради депутати розглянуть питання «Про затвердження Правил користування водними об'єктами для плавання на малих суднах». Воно має врегулювати проблеми, пов'язані із водним транспортом. Це своєрідні правила «дорожнього руху» для різноманітних водних мотоциклів. Попередньо це та інші питання обговорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку.

14 травня 2013, 15:24

У Полтаві на пляжі врятували трирічну дівчинку

На початку цього тижня рятувальники витягли з води дитину, яка прийшла відпочивати до води з бабусею. За їх словами, зберегти малечі життя вдалося тільки тому, що один з рятувальників знаходився неподалік від дівчинки, яка пішла на дно. Зважаючи на спекотну погоду, полтавці вже активно купаються. Найпростіші правила безпечного відпочинку на воді згадували Інна Безугла та Олексій Гнипа.

14 травня 2013, 15:25

На Полтавщині стартували «Дні діагностики раку шкіри»

25 тисяч українських лікарень об'єднають свої зусилля, щоб надати безкоштовний доступ до сучасних скринінгових методів обстеження пігментних новоутворень на шкірі. У Полтаві базовим закладом по проведенню «Днів діагностики раку шкіри» визначений Обласний шкіро-венерологічний диспансер.

14 травня 2013, 15:27

Полтава приймає фестиваль світового рівня

З 14 по 17 травня вперше в Україні саме у нашому місті відбувається Театральний проект «Зоряний шлях». 15 колективів з 9 країн-учасників одразу у двох театрах – Гоголя та ляльковому – покажуть свої вистави. Представлять їх як для дітей, так і для дорослих. Із учасниками та організаторами цього дійства під час урочистого відкриття фестивалю спілкувалися і наші журналісти.

14 травня 2013, 16:12