Архів новин за 13.05.2013

Полтавські руфери не бояться висоти та залучають до свого руху нових ентузіастів

Романтики ХХІ століття, які не уявляють свого життя без споглядання заходів сонця, екстремали-фотографи, чиї світлини зроблені з найвищих точок міста, заворожують та змушують дивуватися. Це все – про руферів. Вони не бояться висоти та щоразу підкорюють нові й нові вершини. На один із полтавських дахів вони запросили і наших журналістів.

13 травня 2013, 16:41

Захищати організм від сонця допомагають веснянки

Дерматологи запевняють, що саме вони перешкоджають глибокому потраплянню випромінювання у шкіру. У якому віці найчастіше з'являються веснянки, чи можливо позбутися їх назавжди, а головне – чи варто це робити – дізнавалися Інна Безугла та Максим Мовсесян.

13 травня 2013, 16:42

Погода у Полтаві нині сягає максимальних показників за весь рік

І майже 2 тижні в області відзначають максимальний, 5-ий клас пожежної небезпеки. Так характеризують нинішні умови синоптики. Представники українського гідрометцентру прогнозують похолодання у найближчі дні та опади. Чи зможуть відчути це і полтавці – дивіться далі.

13 травня 2013, 16:54

Обережно, членистоногі вампіри!

На початку квітня в Україні з'являються перші лісові кліщі, чисельність яких досягає максимальної кількості у середині травня. Їх активність простежується до кінця червня, потім йде різкий спад. Пояснюється це вимиранням цього різновиду павукоподібних, у яких закінчується резервне живлення. Нині ж до лікарняних закладів міста звертається чимало полтавців, які після відпочинку на природі знаходять на своєму тілі кліщів. Не бракує пацієнтів і у ветеринарних клініках. Як убезпечити себе та своїх домашніх улюбленців від паразитів, вже знають і наші кореспонденти.

13 травня 2013, 16:55

На Полтавщині встановили особу солдата, який загинув в роки Великої Вітчизняної війни

Зробити це вдалося спільними зусиллями членів пошукового загону громадської організації «Пам'ять», співробітників криміналістичного центру та міліції, які знайшли родичів бійця. Останніх запросили на церемонію перепоховання у село Світлогірське Кобеляцького району.

13 травня 2013, 16:58

Правоохоронці допомагали студентам опановувати нюанси нового Кримінально-процесуального кодексу

Роз'яснювати молодим правознавцям нюанси нового Кримінально-процесуального кодексу взялися в управлінні Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області. Співробітники останнього провели засідання круглого столу, на якому відповіли на питання, що найбільше хвилюють студентів-правознавців.

13 травня 2013, 17:00

Бюджет на літній відпочинок та оздоровлення дітей Полтавщини цього року залишиться на рівні минулого

Про це на прес-конференції повідомила начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації Наталія Шкоденко. У 2013-му безкоштовні путівки діти пільгових категорій отримають на загальну суму 64 млн. 575 тис. гривень.

13 травня 2013, 17:02