Архів новин за 8.04.2013

Віра у свої сили та відсутність страху перед новим дали світові не одне відкриття

Одне з них – пожежна драбина, яка була запатентована саме цього дня далекого 1766 року. Як змінилася робота пожежників із введенням її в експлуатацію, дізнавалися наші кореспонденти.

8 квітня 2013, 15:33

Полтавська розумниця увійшла до півфіналу молодшої ліги проекту «Найрозумніший»

Полтавці продовжують показувати високі результати на різноманітних телевізійних проектах. Так учениця Полтавської гімназії №17 Анна Гулякевич і не мріяла, що стане учасницею молодшої ліги ерудит-шоу «Найрозумніший». Утім після вдалого виступу у відбірковому турі отримала можливість продемонструвати свої знання в одному з півфіналів проекту.

8 квітня 2013, 15:35

У Машівці затримали наркозбувачів

Позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна чекає на чотирьох мешканців селища міського типу Машівка Полтавського району. Покарання злочинній групі загрожує за наркозбут.

8 квітня 2013, 15:36

Полтавщина посідає перше місце за рівнем поширення жовчо-кам'яної хвороби

Така позиція зберігається упродовж останніх років, говорять міські лікарі. Чому саме Полтава лідирує у цьому рейтингу та чому полтавцям не вдається правильно харчуватись – досліджували наші журналісти.

8 квітня 2013, 15:37

У Полтаві незабаром стартує перший в Україні Чемпіонат з доміно

Про умови участі в ньому та про заснування Всеукраїнської національної федерації доміно як такої розповів на прес-конференції президент останньої Ілля Кива.

8 квітня 2013, 15:39

Клумби обласної державної адміністрації традиційно почали прикрашати квітами

Обрізають дерева, підрізають кущі та висаджують квіти. У понеділок працівники комунальної служби взялися прикрашати територію довкола обласної державної адміністрації. Запевняють: аби зробити місто гарнішим і на радість перехожим. Які троянди цього року прикрашатимуть Полтаву поблизу споруди обласної державної адміністрації, вже знають Інна Безугла та Максим Мовсесян.

8 квітня 2013, 15:40

Більше десяти спортсменів минулого року отримували стипендію полтавського губернатора

А трохи менше 18 мільйонів гривень витратили для покращення умов спортивних майданчиків, що знаходяться на території Полтавської області. Про підсумки 2012-го, а також плани на нинішній рік говорили сьогодні в обласній державній адміністрації під час прес-конференції представника управління з питань фізичної культури і спорту.

8 квітня 2013, 16:05