Архів новин за 5.04.2013

Ворскламанія 79

5 квітня 2013, 06:36

Наприкінці тижня в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського грали на дерев'яних ложках

Зазвичай, у цьому закладі такий різновид дозвілля не практикують, втім, нині вирішили зробити виняток, аби представити результати півторарічного проекту. Подробиці дивіться у нашому наступному матеріалі.

5 квітня 2013, 13:50

У Полтаві двоє іноземців обкрадали квартири

Вибити замок, знайти золото, зникнути – за такою схемою діяли двоє іноземців 25-ти та 27-ми років, які прибули до нашого міста, аби поживитися з квартир полтавців. Та на щастя, «кримінальна подорож» обласним центром для зловмисників була не довгою…

5 квітня 2013, 13:51

Студентство спілкувалося з владою

Проблеми медичного забезпечення, житлові питання та питання працевлаштування студенів обговорювали на засіданні Полтавської обласної колегії Всеукраїнської Студентської ради. На зібранні були як студенти провідних вищих навчальних закладів Полтавщини, так і представники обласної влади.

5 квітня 2013, 13:53

6 квітня у державі запровадять іменний продаж квитків

Навесні Південна залізниця традиційно вносить зміни до графіка руху потягів. У період свят починають курсувати нові, додаткові, аби вмістити усіх бажаючих. Проте це – не єдина новина, яка очікує на українців. Згідно із сто шістдесятою постановою Кабміну, 6 квітня у державі запровадять іменний продаж квитків. Щоб придбати проїзний документ, відтепер необхідно назвати прізвище та ім'я пасажира. А той, хто здійснюватиме поїздку, при посадці зобов'язаний пред'явити документи, які посвідчують особу. Про це та інше докладніше – у наступному сюжеті.

5 квітня 2013, 13:54

7 квітня у світі відзначатимуть День здоров'я

У Полтаві до нього вже готуються найменші жителі міста, переконують у 17-му дитячому садку. Але запевняють, що дні, коли вони зміцнюють і фізичні, і психологічні сили організму, у них проходять цілий рік. Як розвивати підростаюче покоління, щоб мати позитивні результати, ми дізнавалися в одному з полтавських дошкільних закладів, що називається «Школа здоров'я».

5 квітня 2013, 15:37

У Полтаві відкрився фестиваль сольного індійського класичного танцю

Упродовж двох днів у Полтаві триватиме фестиваль сольного індійського класичного танцю імені Саші Путрі. Цього разу – вдванадцяте. Його учасники – виконавці із Полтави, Києва, Миколаєва, Севастополя та Сімферополя. До речі, перший Всеукраїнський конкурс індійського танцю відбувся 20 років тому саме у Полтаві, багато в чому це заслуга керівника центру українсько-індійської дружби «Шанті» Світлани Грицай.

5 квітня 2013, 15:41

Конфлікт у театрі імені Гоголя набирає обертів

Конфлікт, що розгорівся між художнім керівником та керівництвом театру імені Гоголя, не вщухає майже тиждень. А сьогодні перед початком чергових зборів трудового колективу творчого закладу на площі перед театром розгорнувся справжній мітинг із плакатами.

5 квітня 2013, 16:33

Полтавський університет економіки і торгівлі приймав 70 студентів з 38 вишів України

Такий ажіотаж навколо вишу пояснюється проведенням тут ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка».

5 квітня 2013, 16:59