Архів новин за 4.04.2013

У Краєзнавчому музеї відкрилася виставка експонатів, які належали українському письменникові Олесю Гончару

Його твори довгий час забороняли. Натомість він продовжував писати, бо знав – це потрібно суспільству. Олесю Гончару цими днями могло б виповнитися 95 років. З цієї нагоди у Полтавському Краєзнавчому музеї влаштували виставку. Експонатами стали матеріали з фондової колекції: листи, фотографії, документи. Бачили їх і наші кореспонденти.

4 квітня 2013, 16:28

Здоров'я дітей – здоров'я нації

Такої думки дотримуються педагогічні працівники Полтави. Напередодні Всесвітнього дня здоров'я учні та вчителі 33 гімназії вирішили провести спортивно-розважальний захід, присвячений цій даті. На свято завітав і міський очільник.

4 квітня 2013, 16:29

Близько двохсот дітей з особливими потребами сьогодні стали учасниками обласного фестивалю дитячої творчості «Повір у себе»

Талановита малеча до Полтави приїхала з п'яти міст та районів області. На конкурсі вони демонстрували свої здібності у різних жанрах: вокал, хореографія, образотворче мистецтво тощо.

4 квітня 2013, 16:31

Працівники податкової міліції у Кременчуці припинили діяльність приватної підпільної АЗС

Працівники відділу податкової міліції Кременчуцької об'єднаної Державної податкової інспекції припинили діяльність приватної підпільної АЗС. Заправна станція знаходилася безпосередньо у самому Кременчуці. Спеціалісти вилучили автозаправне обладнання та паливно-мастильні матеріали на суму 120 тисяч гривень.

4 квітня 2013, 16:32

Полтавцям, які живуть в обласному центрі, здається, що умови проживання у них гірші, ніж в селі

До нашого каналу звернулися люди з мікрорайону Очеретянки і поскаржилися на дорогу, яка ніби-то за звітами заасфальтована, а насправді нею не можуть їздити навіть трактори. Чому одна розбита вулиця не найкращим чином вплинула на життя людей, які живуть на іншій вулиці, – дивіться у матеріалі Інни Безуглої та Максима Мовсесяна.

4 квітня 2013, 16:33

Існуючі ставки єдиного податку не обтяжливі для підприємців

Рішенням 18-ї сесії міської ради шостого скликання від 16 січня 2012 року затверджено ставки єдиного податку. Чи є вони обтяжливими для підприємців, йшлося на розширеному засіданні ради підприємців Полтави. Говорили й про результати роботи дорадчого органу за минулий рік та державну програму економічного розвитку.

4 квітня 2013, 16:38

Популяризувати електронні послуги через мережу полтавських бібліотек взялися представники влади та громадських організацій

На прикладі вже існуючої програми «Бібліоміст» у Полтавській обласній бібліотеці довели зручність та комфортність подібних послуг. До яких установ згодом можна буде записатися за допомогою мережі Інтернет, дивіться далі.

4 квітня 2013, 16:50