Архів новин за 30.04.2013

Цикл «Пам'ятники Полтави»: пам'ятник галушкам

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам'ятники нашого міста. Сьогоднішня розповідь – про один із найновіших пам'ятних знаків Полтави. Він не присвячений ні події, ні відомій постаті, а являє собою бренд нашого міста – полтавські галушки. Про історію встановлення цього пам'ятного знаку більше знають Крістіна Брігіда і Максим Мовсесян.

30 квітня 2013, 17:24

В Полтавському технічному університеті імені Юрія Кондратюка обрали найчарівнішу Міс

Конкурс краси та грації, який розпочався ще в березні з відбіркових змагань на факультетах та відокремлених підрозділах Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, визначив свою переможницю – «Міс ПолтНТУ-2013». Хто ж вона, та єдина, – дивіться далі у сюжеті.

30 квітня 2013, 17:25

Які орнаменти нанести на великоднє яйце, щоб вдало вийти заміж, і за яких обставин краще розписувати писанки?

Про такі тонкощі українських традицій, пов'язаних зі світлим святом Воскресіння Христового, розповідали цього дня у Краєзнавчому музеї. На захід запросили і нашу знімальну групу.

30 квітня 2013, 17:33

Понад 1100 маленьких пацієнтів торік пролікували у дитячому інфекційному відділенні 1 МКЛ

Нині, коли все довкола зеленіє, а за кілька днів православні християни відзначатимуть одне із найбільших свят – Великдень, тут на лікуванні перебуває більше 20 дітлахів із Полтави та області. Щоб нагадати малечі про свято та відволікти від лікарняних буднів, заклад відвідали представники громадської організації «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби, привезли і подарунки: паски, канцтовари та медикаменти.

30 квітня 2013, 17:35

Умови праці мають бути безпечними

Особливо це стосується тих, хто працює на підприємствах нафтогазового комплексу. Це питання обговорювали на спільній нараді фахівці аварійно-рятувального загону, представники Держгірпромнагляду України в Полтавській області, а також співробітники підприємств нафтогазового комплексу Полтавщини.

30 квітня 2013, 17:36

На Полтавщині зареєстровано чимало релігійних організацій

В області, окрім православних, є греко-католицькі, римсько-католицькі церкви, мусульманські громади, християни-баптисти, п'ятидесятники, адвентисти сьомого дня та інші релігійні конфесії. З їх представниками заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко обговорив низку питань на засіданні обласної ради релігійних організацій. Йшлося, зокрема, і про відзначення 1025-річчя з часу Хрещення Русі.

30 квітня 2013, 17:36

Інспектори з благоустрою рекомендують відпочивати полтавцям на травневі свята у Дендропарку

Із цієї середи для українців та полтавців зокрема розпочинається цілий цикл святкових вихідних. На початок травня нинішнього року припали Першотравень, Великдень і 9 травня, а тому й відпочинок в сумі складатиметься із десяти днів. Де можна провести час на свіжому повітрі, милуючись природою у самій Полтаві, не виїжджаючи за місто, причому – безкоштовно, дивіться у матеріалі Інни Безуглої та Максима Мовсесяна.

30 квітня 2013, 17:37