Архів новин за 3.04.2013

За допомогою фарб і олівців полтавська малеча показала, якою вона бачить міліцейську службу

Малюнки, де дільничні інспектори і зловмисників затримують, і патрулюють вулиці міста, і допомагають людям, які потрапили в біду, оцінили самі правоохоронці в рамках першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Мій дільничний інспектор міліції».

3 квітня 2013, 16:25

Свої роботи в Художньому салоні презентував Сергій Рой

Експозиція включає картини, написані упродовж останніх трьох років. Привітати художника із черговою виставкою прийшли рідні, друзі та колеги по мистецькому цеху.

3 квітня 2013, 16:26

Музиканти ансамблю «Живі барабани» повернулися з російського фестивалю «Парад ударних інструментів»

Учасники ансамблю ударних інструментів «Живі барабани» повернулись із престижного фестивалю-конкурсу «Парад ударних інструментів», яскравої події у музичному житті Московської області. Організатори про полтавських музикантів дізналися з інтернету і їм сподобався виступ колективу, який очолює директор першої музичної школи Євген Дудник. Тож і вирішили запросити ансамбль на заключний концерт. Із церемонії нагородження полтавці повернулися не з порожніми руками, привезли диплом учасника, а головне – багато позитивних емоцій.

3 квітня 2013, 16:27

Комунальні проблеми обговорювали сьогодні в обласній раді

Там про виконання регіональної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Полтавської області на 2011-14 роки звітували учасники постійної комісії. Які проблеми виникають з її реалізацією, хто не виконує свої зобов'язання, а також чи можуть найближчим часом підвищитися тарифи на комунальні послуги у Полтавській області – дивіться далі.

3 квітня 2013, 16:38

Повірка лічильників води – хто повинен платити за процедуру?

Один раз у декілька років кожен споживач послуг комунального підприємства «Полтававодоканал» повинен пройти обов'язкову процедуру повірки лічильників води. Та доволі часто саме з нею виникають проблеми. Хто ж повинен оплачувати цю послугу – споживач чи підприємство – роз'яснював спеціаліст «Полтававодоканал».

3 квітня 2013, 16:44

Полтавців закликають до толоки: у місті розпочався двомісячник чистоти і благоустрою

25 березня у Полтаві розпочався двомісячник чистоти і благоустрою. За два місяці комунальні служби і самі полтавці мають навести лад у місті: розчистити подвір'я та вулиці від сміття, а дерева – від сухих гілок, побілити бордюри, упорядкувати клумби та посіяти квіти. Відповідні роботи вже здійснюють працівники комунальних підприємств: «Декоративні культури», «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», КАТП-1628 та ЖЕО №2.

3 квітня 2013, 16:48

Полтавські ув'язнені продемонстрували, як вони поєднують відбування покарання із працею

Останніх на розширеному засіданні обласної міжвідомчої робочої комісії з питань залучення промислового потенціалу установ виконання покарань в економіку регіону з об'єктивних причин, звичайно, не було. Втім, красномовніше говорила імпровізована експозиція виробництва колоній Полтавщини.

3 квітня 2013, 17:08