Архів новин за 29.04.2013

У Полтаві презентували понад 300 пасхальних листівок початку XX століття

Понад 300 пасхальних листівок початку XX століття презентував у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору колекціонер-філокартист Юрій Меліхов. Серед експонатів – весняні акварелі російського художника Миколи Каразіна, великодні святкові сцени автора проекту українського герба Георгія Нарбута, а також листівки періоду Першої світової війни, які відрізняються агітаційно-пропагандистськими сюжетами, та ще багато чого цікавого.

29 квітня 2013, 17:37

Отримати нагороди від епатажної Каті Осадчої або ж потиснути руку самому Президенту Америки

Учасники творчих колективів при Міському будинку культури і не сподівалися, що зможуть це зробити. А от на їхньому звітному концерті та врученні нагород «GOLD-профі» їм це вдалося. Знаменитостей на коцерт привело Шоу двійників, яке стало чи не найяскравішим моментом цього концерту.

29 квітня 2013, 17:39

28 квітня 2000 року у Полтаві урочисто відкрили мусульманську мечеть

З того часу вже 13 років вона обслуговує релігійні потреби полтавців, які сповідують іслам. Не оминули цю дату і цьогоріч. З нагоди свята у полтавській мечеті влаштували дитяче свято. Запросили на нього і нашу знімальну групу.

29 квітня 2013, 17:40

Кожен п'ятий пенсіонер у Полтавській області працює

При цьому середня пенсія нині складає 1370 гривень і за останні три роки, запевняють представники обласної влади, не було жодного випадку збоїв у їх виплаті. Про роботу пенсійної установи регіону за останній час говорили сьогодні під час прес-конференції в обласній державній адміністрації.

29 квітня 2013, 17:41

Полтавці звикають до нової вартості проїзду у громадському транспорті

Минулого тижня погоджено нові тарифи на проїзд в автобусах, які працюють у режимі звичайного руху. Підвищення ціни на проїзд «необхідністю» називали давно. Мовляв, подорожчали запчастини, збільшилась мінімальна зарплата й, відповідно, зросли розміри відрахувань. Зміна тарифу, запевняють перевізники, має врятувати останніх від роботи у збиток. Як полтавці сприйняли нові 2 гривні замість гривні сімдесяти п'яти копійок, дізнавалися наші кореспонденти.

29 квітня 2013, 17:43

У центрі Полтави презентували величезну писанку

«Великодня писанка» – таку назву отримало мистецько-розважальне дійство, що проходило сьогодні на Театральній площі. На вулиці Жовтневій працювало містечко майстрів, а усі перехожі мали можливість долучитися до веселих розваг та побачити величезну писанку, яка складалася із кількох сотень маленьких. Детальніше про це – у матеріалі наших кореспондентів.

29 квітня 2013, 18:14