Архів новин за 27.04.2013

Колекції своїх виробів представили вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості

На ювілейному десятому творчому конкурсі «Зоряний калейдоскоп» із 365 дітей 88 стали переможцями. Всі виручені кошти, які зібрали за вхідні квитки на церемонії нагородження кращих, були передані благодійному фонду «Серце до серця».

27 квітня 2013, 13:52

Виставка художньої фотографії Юрія Пошивайла відкрилася у приміщенні обласної ради профспілок

Її автор – головний художник музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Окрім фотографії, він займається видавництвом книг та виготовленням керамічних виробів. Юрій народився у гончарській родині, яку добре знають на Полтавщині, а його роботи знаходяться у багатьох музеях та приватних колекціях України.

27 квітня 2013, 13:56

«Карпати у просторі і часі» – таку назву отримала виставка художників Івано-Франківщини, яка відкрилася у Галереї мистецтв

Споглядаючи живописні роботи, кожен знайде для себе близькі й зрозумілі алегорії, символи і мотиви. Усі полотна – надзвичайно яскраві і монументальні, полтавські митці вже оцінили рівень експозиції.

27 квітня 2013, 13:57

Полтавські хлібопекарі почали змагатися, чия пасхальна випічка найбільш смачна, красива та оригінальна

А спеціалісти перевіряють, чи вона ще й безпечна. На державному підприємстві «Полтавастандартметрологія» відбувся конкурс, під час якого оцінювали великодню продукцію восьми полтавських підприємств.

27 квітня 2013, 13:59

Свої традиції є і в Полтавській гімназії №32

Щороку наприкінці останнього семестру тут підбивають підсумки навчальних, творчих та спортивних досягнень всього колективу. Своєрідний фініш носить назву «День гімназії», який і відвідала наша знімальна група.

27 квітня 2013, 14:00

Традиції єднають покоління

Шкільні традиції – не виняток. Вже 5 років поспіль у 17-й гімназії Полтави проводять весняний бал гімназистів. Учительський і учнівський колективи пишаються, що свого часу започаткували цей захід. Його учасники – учні 8-х – 11-х класів – лише один день на рік перетворююються на героїв улюблених кінофільмів, або ж втілюють омріяні образи у життя і кружляють у танці.

27 квітня 2013, 14:02

Бібліотекарі з різних куточків України та світу цими днями обговорювали нові тенденції в їх роботі

Місцем зустрічі обрали Полтавський національний технічний університет.

27 квітня 2013, 14:04

«Завдання «Українського вибору» – розвіяти міфи про Митний союз!»

Саме під таким девізом та з цією метою у Києві провели засідання круглого столу «Український агропромисловий комплекс і Митний союз: проблеми та перспективи». Лідера Громадського руху «Український вибір» Віктора Медведчука та запрошеного радника президента Російської Федерації Сергія Глазьєва бачили та слухали і наші журналісти, які повернулися зі столиці.

27 квітня 2013, 14:05

З підвищенням температури роботи додається у працівників лісових господарств області

Тут зростає можливість виникнення лісових пожеж. А вони, запевняють спеціалісти, можуть завдати непоправної шкоди природним масивам Полтавщини.

27 квітня 2013, 14:07

Проводили з користю цього дня час на ринку «Київському»

Тут напередодні Великодня ярмаркували всі охочі. Продукти за цінами виробника мали можливість придбати жителі та гості міста. Долучилися до ярмаркування і представники обласної влади.

27 квітня 2013, 14:09