Архів новин за 26.04.2013

Полтавському музичному училищу імені Миколи Лисенка – 110 років

З нагоди цього солідного ювілею у театрі імені Миколи Гоголя пройшов урочистий концерт, який зібрав у глядацькій залі студентів, викладачів навчального закладу, звичайних поціновувачів музичного мистецтва. З якими досягненнями заклад підійшов до свого ювілею, знають наші журналісти.

26 квітня 2013, 16:19

У Полтавській ЗОШ №5 цього тижня тривали приготування до відзначення Великодня

До творчої праці залучили учнів усіх класів разом із батьками та класними керівниками. Наприкінці тижня у закладі підбили підсумки конкурсу композицій «Великоднє диво».

26 квітня 2013, 16:27

Львівський і Полтавський молодіжні центри праці підписали угоду про співпрацю

Директори Полтавського обласного молодіжного центру та Львівського обласного молодіжного центру праці цього дня підписами скріпили домовленість про співпрацю. Серед іншого угода передбачає і обмін досвідом.

26 квітня 2013, 16:36

В Головному управління Міндоходів в області відзначили 76 кращих платників податків Полтавщини

А ще на вісьмох з них вже незабаром чекає Всеукраїнське визнання як переможців першого туру рейтингу «Сумлінний платник податків 2012».

26 квітня 2013, 16:39

Цієї неділі світова спільнота готується відзначити Всесвітній день охорони праці

У Полтаві напередодні свята вітали та відзначали тих, чия праця на перший погляд непомітна, але вона допомагає забезпечити безпечні умови щоденної трудової діяльності кожної людини. Чи вдається працівникам відповідних структур зменшити кількість нещасних випадків на виробництві і яка взагалі нині ситуація на території Полтавської області – дивіться у нашому наступному матеріалі.

26 квітня 2013, 16:46

Паризька Комуна чи Героїв Крут?

Широкого розголосу набула у Полтаві пропозиція прихильників націоналістичної ідеології щодо перейменування однієї із вулиць міста – Паризької Комуни. Дискусії з приводу цього питання точаться вже давно. Чи з'явиться врешті-решт на карті Полтави нова вулиця – Героїв Крут, дізнавалися наші кореспонденти.

26 квітня 2013, 16:55

26 квітня – День Чорнобильської трагедії

27 років тому саме у цей день трапився вибух на 4 реакторі атомної електростанції у Чорнобилі. Подію назвали однією з найстрашніших трагедій в історії не тільки України, а й всього людства. Адже радіоактивне випромінювання отримала велика кількість людей, навколишнє середовище та вода забруднилися. Утворилася так звана 30-кілометрова зона відчуження, з якої виселили місцевих мешканців і на довгі роки закрили її для відвідування. За деякими даними, близько 240 тисяч ліквідаторів працювали у перші місяці після вибуху на ЧАЕС. 26 квітня у Полтаві традиційно згадують про найбільшу техногенну катастрофу і тих, хто внаслідок неї втратив своє життя і здоров'я.

26 квітня 2013, 17:14