Архів новин за 25.04.2013

Восьмий рік поспіль в дитячих бібліотеках України проводиться Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України»

З кожним роком до нього залучається все більше учасників. Цього разу до змагання під час літературних вікторин приєдналося понад 6,5 тисяч дітей з усієї Полтавщини.

25 квітня 2013, 16:52

Члени Полтавського Ротарі клубу збирали кошти на медичне обладнання для дитячої міської лікарні

«Музика єднає серця» – благодійний концерт під такою назвою відбувся у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя. Його організатори – члени Полтавського Ротарі клубу – таким чином збирали кошти на медичне обладнання для хірургічного відділення дитячої міської лікарні. У концерті взяли участь полтавська поетеса Марія Бойко, камерний оркестр обласної філармонії під керівництвом Олександра Абрамова та колектив бального танцю «Фестиваль».

25 квітня 2013, 16:53

На Полтавщині бути молодим і здоровим – модно

Так вважають організатори обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я». За 5 років проведення заходу в області, переконують, він розрісся вдвічі. Цього року у фестивалі, що пройшов в обласному центрі, взяло участь 25 команд з міст та районів області. Методи переконання підростаючого покоління слідкувати за своїм здоров'ям від полтавських школярів збирали Інна Безугла та Світозар Хохлов.

25 квітня 2013, 16:55

Ордени та медалі ветеранів виблискували цього дня в Галереї мистецтв

Цих почесних гостей запросили на міський фестиваль дитячої літературної творчості «Естафета поколінь». Учні полтавських шкіл на ньому декламували і власні вірші, присвячені 9 Травня, і улюблені твори про війну.

25 квітня 2013, 16:56

В університеті економіки та торгівлі студенти зустрічались з ветеранами

В Полтавському університеті економіки і торгівлі традиційно напередодні Дня Перемоги вшановують подвиг радянських солдатів, які безстрашно захищали свою Батьківщину. Візити ветеранів до навчального закладу останніми роками вже стали постійними.

25 квітня 2013, 16:57

У Полтаві продовжують відзначати 150-річний ювілей від Дня народження Володимира Вернадського

Український етап міжнародного проекту наукової експедиції «Паралелі Вернадського» завершився засіданням круглого столу у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Участь у ньому взяли науковці з України та Росії.

25 квітня 2013, 16:59

Зловживаючи довірою громадян – саме так найчастіше шахраї скоюють злочини

Обласні правоохоронці порахували, що вони складають близько 40% всіх правопорушень цієї групи. У 2013-му шахрайств міліціонери зареєстрували вже більше 1200, а попри попередження громадян, люди все-одно піддаються на психологічні трюки. Про найпоширеніші види таких правопорушень розповідали під час прес-конференції в обласному управлінні УМВС, а також радили, як не стати їх жертвами.

25 квітня 2013, 17:01

Соцпрацівників з Німеччини приємно вразив рівень полтавських центрів підтримки малозахищених верств населення

З-поміж об'єктів, на яких реалізуються сервіси Благодійної асоціації «Світло надії», гості з земель Фільдера відвідали і Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі.

25 квітня 2013, 17:02