Архів новин за 24.04.2013

Нещодавно у світі відзначався День книги та авторського права

З цієї нагоди співробітники бібліотеки Української медичної стоматологічної академії вирішили влаштувати виставку найцінніших та найстаровинніших видань. Які фоліанти стали частиною експозиції, бачили наші журналісти.

24 квітня 2013, 15:12

У Полтаві підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків «Мій дільничний інспектор»

Сотні талановитих маленьких художників з усієї Полтавської області з ентузіазмом взяли участь у цьому творчому змаганні. Якими бачать діти своїх дільничних інспекторів – дивіться у наступному сюжеті.

24 квітня 2013, 15:14

В аграрній академії говорили про забезпечення ринку продовольства

Флагман аграрної освіти Полтавщини – Полтавська державна аграрна академія – цими днями стала центром обговорення питань маркетингового забезпечення ринку продовольства. На базі факультету економіки та менеджменту тут пройшла 5 Міжнародна науково-практична конференція на цю тему.

24 квітня 2013, 15:26

Волонтери компанії «Київстар» та полтавські журналісти озеленили центральну алею парку «Перемога»

Співробітники національного оператора телекомунікацій ініціювали та провели екологічну акцію «Поділись любов'ю до Полтави» і висадили понад 250 кущів. Полтава стала одним із 16 регіонів України, де відбулися заходи із озеленення і прибирання територій.

24 квітня 2013, 15:30

До лав Збройних Сил від Полтавщини цього року направлять 500 призовників

До військових частин Києва, Миколаєва та Харкова зі збірного пункту Полтавського обласного військового комісаріату на строкову службу сьогодні урочисто відправили більше 70 чоловік. Всього ж з початку весняної призовної кампанії до лав Збройних Сил України з Полтавщини планується відправити пів-тисячі юнаків.

24 квітня 2013, 15:34

Профільним установам та організаціям важко протидіяти зловживанню наркотиків самотужки

Профільним установам та організаціям важко протидіяти зловживанню наркотиків самотужки, необхідне втручання громадськості, переконані члени Громадської ради, що діє при обласній державній адміністрації. Тому і провели засідання за участю лікарів, учителів та представників неурядових організацій.

24 квітня 2013, 15:51

До 10 травня табори відпочинку повинні бути готовими до прийому перших відпочивальників

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури говорили про підготовку до сезону оздоровлення в обласних спеціалізованих закладах. Напередодні це питання вже обговорювали на засіданні спеціально створеного штабу, який очолює керівник апарату-заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко. До 10 травня табори відпочинку повинні бути готовими до прийому перших відпочивальників, наголосив директор Департаменту освіти і науки області Володимир Мирошниченко.

24 квітня 2013, 15:59

Полтавські бізнесмени неохоче сплачують внески до Пенсійного фонду

У Пенсійному фонді Полтавської області обговорювали заборгованість по внескам. Зокрема, через систематичних порушників, а це підприємці, фонд недоотримав у першому кварталі 2013-го понад 13 мільйонів гривень. Які ще фактори негативно відобразилися на наповненні Пенсійного бюджету, а також про те, якими темпами впроваджують соціальні стандарти у цьому році для полтавців, – дивіться далі.

24 квітня 2013, 16:05

Полтавські дружини юних пожежників готові розповідати про поводження в екстремальних ситуціях іншим

Ці та інші вміння діти продемонстрували на міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. За перебігом змагання спостерігали і наші кореспонденти.

24 квітня 2013, 16:25

Питання першого робочого місця перед випускниками постає ще в школі

Саме тому у Полтаві вже традиційно відбулася презентація професійно-технічних навчальних закладів під назвою «Веселка робітничих професій».

24 квітня 2013, 16:56