Архів новин за 23.04.2013

Протягом трьох днів у СШ №3 тривав фестиваль казок

Творчі команди різних класів змагалися в акторській майстерності та постановці сюжетів. Про те, якими героями нині захоплюються діти і які незвичайні інтерпретації до давно відомих казок можна вигадати, – наш наступний сюжет.

23 квітня 2013, 17:18

З танцями та піснями відгримів заключний концерт цьогорічної «Студентської весни»

Хлопці й дівчата з усіх полтавських вишів вийшли на сцену Полтавського театру імені Гоголя, щоб показати свої найкращі таланти. Якими барвами грала «Студентська весна – 2013», бачили наші журналісти.

23 квітня 2013, 17:20

Традиційна пасхальна виставка відкрилася у Художньому салоні напередодні Великодня

Символіку цього найбільшого православного свята – писанки, рушники, плетені із лози кошики, а також вироби з дерева та кераміку – виготовляли полтавські майстри. Усі представлені на виставці роботи можна придбати, експозицію для того й підготували, роз'яснюють організатори, щоб полтавці могли порадувати себе та своїх рідних пасхальними подарунками.

23 квітня 2013, 17:22

Студенти полтавських вишів знову зійшлися у двобої

Тепер вони демонстрували свої інтелектуальні здібності у грі брейн-ринг, присвяченій Всесвітньому дню охорони праці. Змагання відбувалося на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Хто виявився найкмітливішим, знають наші кореспонденти.

23 квітня 2013, 17:23

Сьогодні у виставковій залі МБК відкрилася виставка-ярмарка товарів легкої промисловості

Її учасники – понад 60 підприємств, які реалізують продукцію вітчизняних та іноземних виробників. Для організаторів заходу – Полтавської торгово-промислової палати – це особлива виставка, вона – ювілейна, стоп'ятдесята.

23 квітня 2013, 17:25

2400 євро на благодійність привезли до Полтави німецькі делегати

Представники соціальних служб із німецьких земель Фільдера приїхали до Полтави, щоб познайомитися із роботою нашої міської влади у частині соціальної сфери, дізнатися про діяльність полтавських благодійних організацій та допомогти у створенні соціальних сервісів для жінок, які опинилися у кризових життєвих обставинах. Спілкувалися з іноземними гостями і наші журналісти.

23 квітня 2013, 17:27

Збереженням архівної справи переймалися на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

Вже кілька років поспіль обласний архів фінансують з обласної казни, 2013-го Програмою збереженості документів Національного архівного фонду на потреби архіву передбачено півтора мільйона гривень.

23 квітня 2013, 17:28

Аграрії області завершують посів ярих ранніх зернових та зернобобових культур

Нині їх посіяно вже 90%, в тому числі – і ячменю. Зараз сіють пізні зернові та технічні культури: кукурудзу, соняшник, цукрові буряки. Про це та інше на прес-конференції розповів заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Замикула.

23 квітня 2013, 17:30

Полтавці невдоволені умовами проживання у гуртожитках

«Наш гуртожиток по вулиці Ціолковського, 53 руйнується на очах» – з такими словами до нашої редакції звернулася одна із його мешканок. Через незадовільний стан душової кімнати, стверджує жінка, вона нещодавно впала і зламала руку. Чи дійсно у гуртожитку некомфортні для проживання умови, досліджували наші журналісти.

23 квітня 2013, 17:30