Архів новин за 22.04.2013

Розум та інтелектуальні здібності дітей заслуговують на нагороди

У селищі Ковалівка цією думкою минулого року керувався тодішній сільський голова Юрій Бублик, коли започатковував відповідну премію. Цього разу подарунки та призи отримали діти, які мають високий рівень знань з української мови та літератури, історії України та правознавства.

22 квітня 2013, 16:23

У Полтавському Краєзнавчому музеї дітей навчали народним ремеслам

Петриківський розпис, писанкарство, малюнок на склі – лише невелика частина тих видів народного мистецтва, які днями представили у Полтавському Краєзнавчому музеї. Студенти педуніверситету пропонували всім охочим спробувати свої сили у відтворенні народних традицій.

22 квітня 2013, 16:53

В музеї Короленка розпочала роботу виставка старих світлин з приватної колекції

Дивлячись на старі фото з приватної колекції, можна побачити Полтаву кінця XIX - початку XX століття і навіть прогулятися її вуличками, звичайно ж, в уяві. Виставку фотокопій світлин цього періоду відкрили у літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка. І не випадково – фотоматеріали зроблені за життя письменника. Вони, говорить колекціонер Євген Аничин, – не просто фото, це пам'ять. На плівках – міські і сільські пейзажі, а також люди, імена яких невідомі, хоча, за словами музейних працівників, іноді нащадки впізнають на таких світлинах своїх предків.

22 квітня 2013, 16:55

В аграрній академії тривають Дні польської мови та культури

«Немає дітей – є люди» – під таким лозунгом у Полтавській державній аграрній академії протягом місяця тривала виставка, присвячена польському «сухомлинському» – Янушу Корчаку. Закриття останньої за участі віце-консула Генерального консульства Республіки Польща в місті Харкові Аніти Сташкевич ознаменувала початок Днів польської культури і мови у виші.

22 квітня 2013, 17:02

Цими вихідними вся країна вийшла на Всеукраїнський суботник

Не залишилися осторонь такої ініціативи і полтавські правоохоронці та рятівники. Як озеленювали та прибирали місто міліціонери та МНСники, дивіться далі у випуску.

22 квітня 2013, 17:04

Більше 200 засуджених до позбавлення волі відбувають покарання в Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх

Побут та атмосферу останньої бачили і полтавські школярі. Разом з футболістами ФК «Молодь» вони відвідали заклад з екскурсією та провели товариський футбольний матч за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Визволення».

22 квітня 2013, 17:05

22 квітня у Полтаві відзначили 15-у річницю утворення пенітенціарної служби

Більше 5 тисяч осіб нині знаходяться у місцях позбавлення волі на території Полтавської області, ще понад 4 тисячі – перебувають на обліку. Але якщо раніше взагалі по Україні кількість засуджених сягала 200 тисяч, то нині ця цифра – на чверть менша, розповідають представники пенітенціарної служби. 22 квітня вони святкують 15 років від часу створення центрального органу державної влади, функції якого виконує ця служба в Україні. Про те, як змінилася специфіка їх роботи з людьми, які перебувають у місцях позбавлення волі, та про те, над чим ще варто працювати, дізнавались Інна Безугла та Олексій Гнипа.

22 квітня 2013, 17:07

В Октябрському районі організували зустріч чорнобильців

Напередодні чергової річниці трагедії в терцентрі Октябрського району традиційно приймали ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Саме тут постраждалі внаслідок вибуху на електростанції можуть оздоровитися, відвідати тренажерний зал та поспілкуватися з однодумцями.

22 квітня 2013, 17:12

Учні 4-ої школи збирали кошти для ВІЛ-інфікованих дітей

Силами учнів 4 школи було зібрано понад 1000 гривень для дитячого центру «Ти – найкращий!», що діє при благодійній асоціації «Світло надії». Тут допомагають та консультують родини, яких торкнулася проблема ВІЛ. А таких тут – майже 150 сімей.

22 квітня 2013, 17:28