Архів новин за 20.04.2013

Що таке честь гімназиста, не з чуток знають учні Полтавської гімназії №6

У навчальному закладі існує традиція нагороджувати та відзначати тих, хто упродовж року захищав горде звання гімназиста на різноманітних конкурсах та олімпіадах. Тож цими квітневими днями грамоти і дипломи знайшли своїх героїв.

20 квітня 2013, 14:44

Цими днями до Полтави прибули педагоги з різних регіонів України

Мета їх зустрічі – обговорення найбільш гострих проблем, з якими вони стикаються під час викладання образотворчого мистецтва в школах. Насамперед вчителі стурбовані щорічним зменшенням кількості годин на викладання цього предмету у навчальних закладах. Юлія Іващенко – далі.

20 квітня 2013, 14:45

В обласному центрі визначили кращі книги регіону

У традиційному конкурсі брало участь 59 видань. Їх розподілили за шістьма номінаціями. Які полтавські автори стали переможцями цьогорічного конкурсу і яке видання отримало гран-прі конкурсу, знають наші журналісти.

20 квітня 2013, 14:46

У Полтаві пройшла Всеукраїнська акція «Увага, мотоцикліст!»

«Увага, мотоцикліст!» – під такою назвою у Полтаві розпочалася Всеукраїнська акція, покликана нагадати усім учасникам дорожнього руху про початок мотосезону. Близько двадцяти власників двоколісного транспорту у суботу зібралися, щоб провести профілактичну роботу в першу чергу із водіями автомобілів.

20 квітня 2013, 14:47