Архів новин за 2.04.2013

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам'ятники та пам'ятні знаки нашого міста

Полтаву у всі часи прославляли письменники, художники, музиканти. Крім них, помітне місце в історії міста займає постать лікаря світового рівня Миколи Скліфосовського. Цього року 6 квітня – 177-ома річниця від Дня його народження. Яким чином Микола Скліфосовський пов'язаний з Полтавою, дізнавалися наші журналісти.

2 квітня 2013, 16:41

У 27 школі Полтави картини художників виставляють безпосередньо у навчальному закладі

Ініціаторами таких заходів як правило виступають керівники школи, розповідають вони. Крім того, у цьому закладі існує й власна картинна галерея, що постійно поновлюється. Чи цікавить полтавських школярів живопис, під час відкриття виставки картин Павла Волика дізнавались наші кореспонденти.

2 квітня 2013, 16:42

2 квітня в усьому світі уже понад 40 років відзначають Міжнародний день дитячої книги

Нині видавництва дитячої літератури України пропонують юним читачам художню, навчальну, розвиваючу, енциклопедичну, прикладну та науково-популярну літературу. Дізнавалися у самих юних читачів та працівників книжкових крамниць, що читає підростаюче покоління та на яких авторах зростає, і наші кореспонденти.

2 квітня 2013, 16:44

По «гарячих» слідах правоохоронці розкрили подвійне вбивство, згвалтування та крадіжку

Такої жорстокості багато хто із досвідчених офіцерів міліції Полтавського району не бачив за весь строк своєї кар'єри. Збочення над дитиною, холоднокровне вбивство двох дорослих людей та крадіжка цінностей – такий перелік злочинів, які за день скоїла одна особа.

2 квітня 2013, 16:45

Веселі та кмітливі студенти Полтавського університету економіки і торгівлі змагалися за Кубок ректора

Демонстрували своє почуття гумору учасники чотирьох команд з усіх факультетів вишу. Результат зустрічі став неочікуваним навіть для досвічених членів журі.

2 квітня 2013, 16:51

Місячник благоустрою розпочався для спортивних споруд області

В якому стані майданчики Полтавщини зараз і які пріорітетні завдання ставить перед собою влада щодо останніх, розповів заступник губернатора Валерій Пархоменко на черговій нараді відповідної комісії.

2 квітня 2013, 16:52

Комунальники готуються прикрасити полтавські клумби квітами

70 тисяч вазонів з майбутніми квітами вже є, ще 100 тисяч планують посадити. Так розповідають про свою готовність прикрасити полтавські вулиці працівники комунального підприємства «Декоративні культури». Які квіти найбільше люблять полтавці і коли вони зможуть ними милуватися на вулицях міста, дізналися і готові розповісти Інна Безугла та Олексій Гнипа.

2 квітня 2013, 16:53

Відсьогодні у Полтаві почали прививати котів і собак вакциною проти сказу

Наприкінці 19-го століття один із основоположників мікробіології та імунології Луї Пастер розробив вакцину проти сказу. Сучасник Пастера, французький вчений Вюльпіан, назвав цю подію «одним з прекрасніших відкриттів, що коли-небудь були зроблені, як з наукового, так і з загальнолюдського погляду». Щоб убезпечити полтавців від такого смертельно небезпечного захворювання, як сказ, щовесни котам та собакам Полтави проводять масові профілактичні щеплення. Ця кампанія стартувала сьогодні і триватиме у Ленінському та Октябрському районах міста до 12 квітня. Марина Молька з подробицями – далі.

2 квітня 2013, 17:25