Архів новин за 19.04.2013

Побачити Полтаву у всій її красі з висоти пташиного польоту, напевно, мрія кожного мешканця нашого міста

Для тих, кому ж не пощастило здійснити це, світлини, зроблені з дахів будинків, пропонують вчитель та учень Полтавської гімназії №9. Вони мають спільне захоплення – руферство, і його результатами із задоволенням діляться на фотовиставці у своєму навчальному закладі.

19 квітня 2013, 15:44

«Без фіранок» – назва книги члена Національної спілки письменників України Раїси Плотникової

Напередодні видання презентували в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського. Лубенська поетеса – лауреат літературних конкурсів та фестивалів національного рівня. Познайомитись з авторкою мали можливість і полтавці.

19 квітня 2013, 15:47

Три виклика – за кілька хвилин

«Гарячим» видався той вечір для працівників міліції, які забезпечували оперативне реагування на злочини та події у Київському районі міста Полтави. Протягом декількох хвилин оперативному черговому райвідділу надійшли одразу три повідомлення про пограбування.

19 квітня 2013, 16:20

Вперше у Полтаві пройшов обласний фестиваль майстер-класів організаторів дитячої творчості

Його учасники - педагоги, які керують гуртками та секціями у районах Полтавщини. Майстри навчали усіх бажаючих бісероплетінню, фотодизайну, ліпленню з глини, солоного тіста, різьбленню по дереву, розпису на тканині та ще багато чому цікавому.

19 квітня 2013, 17:07

Полтава може пишатися своєю учнівською молоддю

Школярі, які протягом року брали участь в предметних олімпіадах та захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, цими днями отримали заслужені винагороди. У яких галузях знання зробили відкриття юні науковці, дізнавалися наші журналісти.

19 квітня 2013, 17:08

У Полтаві радилися педагоги

19-е зібрання педагогів, присвячене проблемі формування змісту освіти, пройшло у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського. Цього разу у рамках науково-практичної конференції зібралися вчителі з усієї України.

19 квітня 2013, 17:10

Лісові насадження примножують і лісівники області

Цього разу у рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» до посадки нових лісів долучилися і представники засобів масової інформації Полтавщини. Журналісти разом зі спеціалістами оновили вже існуючі ліси та парки Диканьського району. Як це відбувалося – дивіться далі.

19 квітня 2013, 17:12

В обласній раді пройшло засідання аграрної комісії

Чому для напування худоби потрібна ліцензія на користування надрами, а для функціонування фонтанів, поливання клумб та доріг під час літньої спеки – ні?. Це питання турбує багатьох господарів області, тож саме воно стало головною темою обговорення на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

19 квітня 2013, 17:18