Архів новин за 18.04.2013

Лісівники області продовжують примножувати зелені насадження на території регіону

Так державне підприємство «Новосанжарський лісгосп» цього року засадить новими рослинами площу у понад 220 гектарів. Особливу увагу спеціалісти обіцяють приділити так званим «важким» грунтам.

18 квітня 2013, 17:22

Вчетверте в області починається навчання у школі з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

Четвертий рік поспіль обласний молодіжний центр праці спільно з відділом у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації організовує школу з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Її завдання – навчити молодь писати бізнес-плани, практично втілювати бізнес-ідеї та вести власну справу. Про особливості організації проекту у цьому році журналістам розповіли директор обласного молодіжного центру Анатолій Безпалюк та голова Ради підприємців Полтави Юрій Левченко.

18 квітня 2013, 17:23

За тиждень на станції Полтава Південна вилучили два підроблених посвідчення

Майже щотижня спеціалісти Лінійного відділу на станції Полтава спільно з працівниками залізниці вилучають у громадян підроблені посвідчення. Найчастіше це пенсійне або ж посвідчення «залізничника». Завдяки їм правопорушники намагаються безкоштовно їздити у громадському транспорті.

18 квітня 2013, 17:25

У Полтаві є підстави для підвищення вартості проїзду у громадському транспорті з 1 грн 75 коп до 2 грн

Мова – про автобуси, які працюють у звичайному режимі. Про це на прес-конференції повідомив голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко.

18 квітня 2013, 17:26

Цього року на Полтавщині планують завершити розробку генеральних планів міст обласного значення

Цю роботу здійснюють з урахуванням вимог часу, вона невідкладна, певен головний архітектор області Юрій Петрук, адже дозволяє уникнути підтоплень, заторів на дорогах, робить життя людей комфортнішим. Про це та інше йшлося на розширеному засіданні колегії управління містобудування та архітектури.

18 квітня 2013, 17:27

Мер Полтави пообіцяв замінити старі відбійники на сучасні

Невдовзі комунальникам Полтави доведеться попрацювати над облаштуванням шляхопроводу, який сполучає перехрестя поблизу пам'ятника Зигіну з вулицею Маршала Бірюзова. В першу чергу тут досить складна ситуація із відбійниками, які відмежовують проїжджу частину з пішохідним тротуаром. Місцями ці залізні конструкції просто відсутні.

18 квітня 2013, 17:32

Наркозалежні громадяни мають право вибору

Для них відповідні служби пропонують замісну підтримуючу терапію. Остання має на меті лікування саме цієї категорії. На Полтавщині в цьому напрямі спільно працюють правоохоронці, лікарі та благодійні організації.

18 квітня 2013, 17:43

Світ побачила шоста книга у рамках наукового видання «Звід пам'яток історії та культури України, Полтавська область»

Цього разу працівники Краєзнавчого музею презентували матеріал, зібраний на теренах Лохвицього району.

18 квітня 2013, 20:01