Архів новин за 17.04.2013

У 2013 виповнюється 70 років від Дня звільнення Полтавщини від фашистської окупації

Традиційно біля Меморіалу Солдатської Слави покладуть квіти та хвилиною мовчання вшанують пам'ять тих, хто поклав життя у Великій Вітчизняній війні. А от чи згадають бравих танкістів, які в 41 році боронили під'їзд до Полтави, якщо пам'ятник на їх честь навіть не видно з траси через кафе, що стоїть прямо перед останнім, – залишається під питанням.

17 квітня 2013, 15:58

Нерідко порушниками правил дорожнього руху стають саме нелегальні перевізники

Вони не мають відповідних дозвільних документів, не страхують своїх пасажирів від нещасних випадків. Та вже найближчим часом на одного нелегального перевізника в області стане менше, а автобуси у напрямку Києва та Харкова відправлятимуться з автостанції, яку добудовують біля Київського вокзалу. Крім неї у Полтаві буде ще одна – біля Південного вокзалу, вона обслуговуватиме рейси, які курсують до Котельви та Сум. Про це на прес-конференції розповів директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

17 квітня 2013, 16:07

Виїхавши на виклик за підозрою на квартирні крадіжки, правоохоронники затримали телефонних шахраїв

Заарештовані умільці протягом кількох місяців надавали лінії зв’язку звичайних громадян для здійснення міжнародних дзвінків.

17 квітня 2013, 16:22

У Полтаві пройшов регіональний конкурс бандуристів імені Володимира Кабачка

Студенти Херсонського, Сумського, Рівненського, Львівського, Вінницького та інших мистецьких навчальних закладів України цими днями перебувають у Полтаві. Вони зібралися, аби взяти участь у Відкритому регіональному конкурсі бандуристів імені Володимира Кабачка, який проходить у Полтавському музичному училищі.

17 квітня 2013, 16:28

В обласному центрі відбувся фестиваль для вихованців інтернатних закладів «Першоцвіт»

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації проводять чимало конкурсів для дітей з особливими потребами, сиріт та позбавлених батьківського піклування. Один із них – фестиваль «Першоцвіт», його учасники – вихованці інтернатних закладів області. Цього року фестиваль проводять вже вп'яте. З організаторами та дітьми в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді спілкувалися наші кореспонденти.

17 квітня 2013, 16:48

Червоному Хресту України – 95 років

Товариство Червоного Хреста України – це понад 6,5 мільйонів людей, об’єднаних в майже 47 тисяч первинних організацій, організацію Автономної республіки Крим, 24 обласні та Київську і Севастопольську міські організації. Серед них – і червонохресна спільнота Полтавської області, яка цього року разом з іншими відзначає 95-річчя з часу заснування організації.

17 квітня 2013, 16:58

З 15 квітня на території України набули чинності зміни до Правил дорожнього руху

Згідно з ними, було введено 15 дорожніх знаків, яких до цього не існувало, а ще – нові терміни, такі як «газон», «денні ходові вогні», «острівець безпеки», «удосконалене покриття», та уточнено вже існуючі терміни. Які ще зміни чекають на водіїв транспортних засобів, дізнавалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

17 квітня 2013, 17:19

Напередодні полтавці змогли насолодитися оперним співом у кращих традиціях класичного виконання

У палаці дозвілля «Листопад» співали королі світового музичного олімпу: Алехандро Олмедо, Давід Гвініанідзе та Юрій Зальцман.

17 квітня 2013, 17:29