Архів новин за 16.04.2013

У бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара підбили підсумки обласного конкурсу

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара підбили підсумки конкурсу, який проходив серед молодих користувачів сільських, міських та районних бібліотек регіону. У конкурсі взяли участь 55 установ, які представили на розгляд журі близько 100 робіт.

16 квітня 2013, 16:50

Цю ніч працівники відділу ДАІ Полтавського міського управління міліції запам’ятають надовго

Майже годину, як у справжньому бойовику, вони переслідували зловмисників, які викрали автівку в одного з мешканців Полтави.

16 квітня 2013, 16:51

Ще два десятиліття тому їх вважали екзотикою, нині ж це – буденне явище

Мова – про контактні лінзи. Їх широко застосовують для відновлення гостроти зору при короткозорості, далекозорості, астигматизмі як у дорослих, так і у дітей. Про досягнення у галузі контактної корекції, зокрема, досвід полтавських медиків, йшлося на науково-практичній конференції у Полтаві. У ній взяли участь лікарі-офтальмологи як регіону, так й інших міст України.

16 квітня 2013, 16:52

На розширеному засіданні колегії прокуратури області обговорювали проблеми підприємців

Під головуванням прокурора області Андрія Миронова тут пройшло засідання на тему забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності органами державного контролю, правоохоронними органами та прокурорського нагляду у цій сфері.

16 квітня 2013, 16:53

З 2010 року в області втілюються завдання Президента України щодо реформування економіки та соціальної сфери

Інструментом виконання стала обласна програма економічних реформ «Успішна Полтавщина – заможна територіальна громада. Будуємо разом», розрахована на період до 2014 року. Вже пройдено два етапи реформування, нині ж розпочався третій. Про це та інше йшлося на розширеному засіданні комітету з економічних реформ в обласній державній адміністрації.

16 квітня 2013, 16:54

На території Горбанівського геріатричного будинку ветеранів війни та праці сьогодні посадили більше 60 дерев

Акція з озеленення території пройшла у рамках двомісячника чистоти та благоустрою Полтавщини та стала можливою завдяки співпраці пансіонату із керівництвом державного підприємства «Полтавський лісгосп», яке і надало рослини для посадки.

16 квітня 2013, 16:56

У Полтаві презентували два нові сміттєвози

КАТП-1628 – комунальне підприємство, яке серед іншого опікується вивозом сміття з контейнерів міста, у 2013 року обіцяє оновити свою технічну базу на 10 мільйонів гривень. Перші ластівки, а точніше – 2 новенькі сміттєвози – вже прибули до Полтави та готові працювати.

16 квітня 2013, 16:57