Архів новин за 13.04.2013

У театрі ляльок відбулася прем'єра дорослої вистави

В улюбленому закладі місцевої малечі – у Полтавському академічному обласному театрі ляльок – відбулася прем'єра дорослої вистави. Вперше на сцені «Портрет с летающими часами. Марк Шагал «Моя жизнь» бачили наші журналісти.

13 квітня 2013, 14:39

Учні полтавських шкіл взяли участь у міському екологічному святі «У гармонії з природою»

Його учасниками стали небайдужі до екологічного стану навколишнього середовища школярі.

13 квітня 2013, 14:40

В педагогічному університеті відкрили виставку, присвячену подіям Великої Вітчизняної

На основі інтерв'ю з очевидцями подій Великої Вітчизняної війни Педагогічний центр «Академія» разом із студентами-істориками створили спільну виставку, присвячену тим подіям. При підготовці використали матеріали з Державного архіву Полтавської області, дослідницькі роботи студентів та викладачів Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка.

13 квітня 2013, 14:41

Скликав цього дня усіх на суботник і найзеленіший банк України

На рахунку фінустанови уже є прибирання Дендропарку, психо-неврологічного диспансеру та Обласної психіатричної лікарні імені Мальцева. Цього року «приватівці», члени їх родин, клієнти та партнери «ПриватБанку» повернулися на територію останньої знову, щоб прибрати та висадити ще більше дерев, ніж минулого разу.

13 квітня 2013, 14:43

У Полтаві стартувала пора суботників

Цими днями на прибирання вийшли не лише городяни, не менш завзято орудували інвентарем і мешканці прилеглих до міста сіл. Так програма мінімум жителів селища Рибці - прибрати територію від сміття та привести до ладу територію біля своїх будинків. Максимум - закликати якомога більше людей долучитися до наведення порядку. Крістіна Брігіда - далі.

13 квітня 2013, 14:43

Продавців першоцвітів у Полтаві не лякає штраф у 100 гривень за незаконний продаж незаконного товару

Кожної весни екологи намагають побороти продаж першоцвітів. Нині на багатьох стихійних ринках пропонують букети синіх квітів – проліски сибірської. Полтавські правоохоронці говорять, що порівняно з попередніми роками стали значно менше реалізовувати цих рослин. Втім захисники природи кажуть, що треба активніше працювати і міліції, і місцевій владі, і самим полтавцям. Чому не можна продавати проліски саме у Полтаві, чи погоджуються з цим потенційні покупці і продавці, а також про співвідношення ціни за квіти та штрафи – далі у нашому матеріалі.

13 квітня 2013, 14:45

Шевченкове «борітеся – поборете» не спрацьовує у випадку стихійної торгівлі

Це явище багато років намагаються викорінити і місцеві органи влади, і правоохоронці, і працівники служби санітарно-ветеринарного нагляду, проте – марно. Поблизу Південного вокзалу у Полтаві, як і раніше, м'ясо, молоко та навіть страви із цих продуктів продають із землі. А все тому, говорять у міліції, що є попит: полтавці купують – бабусі продають.

13 квітня 2013, 14:46