Архів новин за 12.04.2013

Ворскламанія 80

12 квітня 2013, 11:49

Хоровий колектив Полтавської гімназії №9 переміг на обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Веселка»

Чи легко далося це досягнення керівникам та вихованцям колективу, дивіться у наступному сюжеті.

12 квітня 2013, 17:24

В аграрній академії пройшли змагання з КВН на Кубок ректора

Для того, щоб отримати Кубок ректора Полтавської державної аграрної академії, треба: по-перше – бути веселим, по-друге – найкмітливішим, по-третє – довести це на щорічних змаганнях з КВН. Хто це зміг зробити – знають наші журналісти.

12 квітня 2013, 17:26

Полтавський ліцей №1 провів своє свято

Педагоги, учні, батьки та просто гості зібралися, щоб усім разом підбити підсумки роботи Полтавського багатопрофільного ліцею №1 за цей навчальний рік. А закладу дійсно є чим пишатися. Серед його вихованців – переможці та призери різноманітних міських, обласних та всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

12 квітня 2013, 17:32

Цього дня більше пів-століття тому людина полетіла у космос

Вчинок Юрія Гагаріна став подією світового масштабу, адже до реалізації цього задуму науковці всього світу йшли давно. Хто з полтавців прославився у сфері космічного вчення та зробив внесок у розвиток космічної науки, дивіться у наступному сюжеті.

12 квітня 2013, 17:37

Полтавські лісівники продовжують озеленювати місцеві парки та сквери

Днями замість старих високих дерев у селі Драбинівка Новосанжарського району з'явилася ціла площа молодих насаджень. Домінуючою рослиною у новому парку стала липа, доповнять же зелений осередок берези, клени, дуб, горобина.

12 квітня 2013, 17:38

Два тижні в області працювала комісія державної служби України з надзвичайних ситуацій

Перевіряли стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організацію роботи з питань техногенної та екологічної безпеки. Об'єктом уваги членів комісії стали міста Полтава, Кременчук, Миргород та Лубни, а також Карлівський, Миргородський та Новосанжарський райони. Про результати перевірки йшлося на розширеному засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, очолив зібрання голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

12 квітня 2013, 17:40