Архів новин за 11.04.2013

Літературно-меморіальний музей Івана Котляревського перетворився на осередок народної творчості

Тут проходить виставка вишиванок і керамічних виробів одразу двох авторів – Сергія Забори і Ростислава Тихонова. Побували на відкритті експозиції і наші кореспонденти.

11 квітня 2013, 16:29

В бібліотеці імені Олеся Гончара відкрили перший офіційний центр туристичної інформації

Перший офіційний центр туристичної інформації відкрили у четвер в Полтавській бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Подібні осередки уже продуктивно працюють у музеях та готелях області, запевняють представники влади. Який вигляд має такий туристичний центр і наскільки він цікавий полтавській молоді – дивіться далі.

11 квітня 2013, 16:30

У ПУЕТі говорили про проблеми фондового ринку

Тут задля вирішення актуальних питань законодавства про акціонерні товариства та фондовий ринок за «круглим столом» разом зібралися теоретики та практики спільної справи.

11 квітня 2013, 16:35

Юні винахідники взяли участь у колоквіумі «Космос і астрономія»

Юні винахідники-аматори Полтавщини з нагоди Дня космонавтики, який світова спільнота відзначатиме 12 квітня, зібралися на колоквіум «Космос і астрономія». Моделі орбітальних станцій та планетоходів, зроблені дитячими руками, бачили і наші журналісти.

11 квітня 2013, 16:37

В обласній раді говорили про виконання Комплексної програми профілактики правопорушень

При управліннях юстиції, а також районних державних адміністраціях, нині працюють громадські приймальні, у яких кожен може отримати безкоштовну юридичну консультацію, а вже потім звертатися до компетентних органів чи спеціалістів, йти до суду, прокуратури чи оплачувати послуги адвокатів. Про хід виконання Комплексної програми профілактики правопорушень та інші питання йшлося на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку.

11 квітня 2013, 16:38

На Полтавщині цього року вже 121 дитина знайшла нову сім'ю

Такі результати роботи служби у справах дітей на прес-конференції озвучила очільниця останньої Інна Конончук. В області за звітний час створили 4 прийомні сім'ї та 4 дитячі будинки сімейного типу. Чи готові полтавці всиновлювати малечу і що для цього потрібно, дивіться у наступному сюжеті.

11 квітня 2013, 16:40

Шахраї на витівки багаті

Так говорять про збільшення кількості кіберзлочинів взагалі по Україні і Полтавщині зокрема правоохоронці. Трохи менше року – з травня 2012-го – на території регіону працює сектор боротьби з кіберзлочинністю. Про найпоширеніші способи, до яких вдаються шахраї, і про те, як не стати їх жертвами, дивіться у нашому наступному матеріалі.

11 квітня 2013, 16:46

У Полтаві стали менше красти люків

Зазіхання на каналізаційні люки – найрозповсюдженіший вид крадіжок, говорять в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ Полтавщини. Оскільки ціна одного важкого магістрального люка – більше тисячі гривень, заміна викрадених на нові обходиться комунальникам у кругленьку суму. У Полтаві замість стандартних чугунних нині встановлюють залізобетонні. А от у багатьох містах України від металевих взагалі відмовились, їх замінюють пластиковими та з полімерних матеріалів.

11 квітня 2013, 16:47