Архів новин за 10.04.2013

Ці студенти обрали нелегкий, але корисний для нас з вами шлях

Цими днями юні екологи відволіклися від лекцій та семінарів, але не від своєї осовної мети – врятувати землю від екологічного лиха.

10 квітня 2013, 16:23

Завдяки камері відеоспостереження правоохоронці упізнали злодія, який пограбував магазин у Полтаві

Задля збереження майна від протиправних посягань правоохоронці Полтавщини неодноразово закликали підприємців регіону, керівників підприємств, установ та організацій встановлювати у приміщеннях, які належать останнім, камери відеоспостереження. Їх наявність має не тільки велике профілактичне значення, а й у разі скоєння правопорушень відіграє незамінну роль у затриманні зловмисників та поверненні власникам завданих збитків. У цьому на власному досвіді нещодавно переконався підприємець Київського району міста Полтави.

10 квітня 2013, 16:24

Цього року у Полтаві вже скоїли більше 70 злочинів, пов'язаних із серійним пограбуванням квартир

Наприкінці березня правоохоронці затримали двох громадян Грузії, яких підозрюють у цьому. Скільки фактів крадіжок зможуть довести захисники правопорядку, а також про результати роботи у 2013 році сьогодні звітував тимчасово виконуючий обов'язки начальника міського управління УМВС України в Полтавській області.

10 квітня 2013, 16:28

Фахівці з безпечності закликають купувати овочі, вирощені у тепличних умовах, лише на ринках

Не секрет, що вирощені в тепличних умовах рослини містять більше нітратів, ніж овочі, які виросли на відкритому грунті. Тож нині, коли у продажу так багато свіжих огірків, помідорів та редису, слід бути особливо обережними. Фахівці Полтавської міської лікарні ветеринарної медицини радять купляти овочі лише на санкціонованих ринках. Там вони, принаймі, проходять ветеринарно-санітарний контроль.

10 квітня 2013, 16:29

На два дні до Полтавщини завітав посол Молдови в Україні

Більше 28 мільйонів доларів США – стільки у минулому році становив зовнішньо-торговельний обіг між Полтавщиною та Молдовою. У цій структурі переважав імпорт взуття, насіння та плодів олійних культур. У середу обласний центр відвідав Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Молдови в Україні Іон Стевіле. Про великі інтереси закордонних гостей до нашого регіону, а також більше про те, які товарообмінні відносини нині існують між Полтавщиною та Молдовою – у матеріалі Інни Безуглої та Сергія Сепітого.

10 квітня 2013, 16:30

Спеціальний підрозділ рятував полтавську школу від води

Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення цього тижня довелося рятувати школу у Полтаві від води. В епіцентрі подій опинився 23-ій загальноосвітній навчальний заклад. У якому стані приміщення закладу нині, звідки взялася вода за сухої погоди та чому виникла така ситуація, у проблемі спробували розібратися наші кореспонденти.

10 квітня 2013, 16:32

«Чисте місто – справа кожного»

Така одноіменна міська програма та заклик мера Полтави Олександра Мамая до мешканців. Ще більшої актуальності останній набуває під час двомісячника чистоти та благоустрою, який стартував у Полтаві з прибирання під бордюрами.

10 квітня 2013, 16:33

У Полтаві проходить заключний етап студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємництва»

Вже вдруге на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходить заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємництва». Серед учасників – 180 переможців першого туру із 92 вищих навчальних закладів країни. Профіль олімпіади обрали не випадково: ректор вишу Володимир Онищенко є головою експертної ради з економічних спеціальностей акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України.

10 квітня 2013, 16:39