Архів новин за 1.04.2013

180 дітей стали учасниками обласного етапу Х Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини»

Малеча вражала своїми вокальними здібностями, хореографічними постановками, а також талантами художників, різьбярів. За який приз змагалися обдаровані дітлахи, знають наші кореспонденти.

1 квітня 2013, 17:01

Полтавці жартувати люблять і вміють

Чи легко вигадувати жарти і чи варто ображатися на розіграші – далі у сюжеті Крістіни Брігіди.

1 квітня 2013, 17:03

1 квітня українці відзначають День народження письменника, драматурга та мислителя Миколи Гоголя

На Полтавщині, батьківщині Миколи Васильовича, його іменем названі вулиці, заклади освіти й культури. Неподалік Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Гоголя, на розі вулиць Гоголя і Леніна, знаходиться пам'ятник нашому землякові. Саме тут вже 5-й рік поспіль нагороджують лауреатів щорічної літературної премії імені Миколи Гоголя. Традиційно її отримують учні та студенти: автори есе, поем, оповідань, віршів та п'єс, присвячених життю і творчості нашого земляка.

1 квітня 2013, 17:05

Захисту навесні потребує і організм людини

Адже багато в чому завдяки неправильному харчуванню він позбавлений багатьох необхідних вітамінів або отримує їх в недостатній мірі. Особливо гостро це відчувається на початку весни. Які ж фактори спричиняють різноманітні порушення в роботі внутрішніх систем та як максимально наситити організм вітамінами – дивіться далі.

1 квітня 2013, 17:07

Полтавщину перевіряють на готовність до надзвичайних ситуацій та оперативність реагування на них

Із 1 до 12 квітня на території області триватиме комплексна перевірка реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Про це говорили сьогодні під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

1 квітня 2013, 17:09

Прихід весни нагадує мешканцям вулиці Освітянської, 44 про те, що на них знову чекає випробування водою

З настанням весни та встановленням постійної плюсової температури на мешканців вулиці Освітянської, 44 знову чекає випробування водою. Більше 20 років подвір'я людей у результаті танення снігу чи навіть звичайного дощу перетворюється на величезну калюжу. Відбувається це, говорять місцеві мешканці, через будівництво прилеглих багатоповерхівок.

1 квітня 2013, 17:10

У полтавському театрі вирішували конфлікт, що склався між відтепер колишнім художнім керівником та управлінням культури області

Олексій Коломійцев, який останні 5 місяців працював на посаді художнього керівника театру імені Гоголя, пропонує змінити назву останнього на «Прокатну контору», а управління культури, що свого часу призначало харківського режисера на це місце, – скоротити посаду. Детальніше про конфлікт, що склався у творчих кулуарах, дивіться далі у сюжеті.

1 квітня 2013, 17:27

У Музеї імені Котляревського відкрилася виставка «Творчість Духовність Крок до свободи»

Особливість останньої – в тому, що свої роботи тут представили близько 10 юних митців, які нині відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

1 квітня 2013, 19:45