Архів новин за 8.03.2013

Ворскламанія 76

8 березня 2013, 06:31

Віками чоловіки оспівували жінку у віршах, її красу увічнювали у мармурі та граніті

На Полтавщині дівчата завжди славилися не лише пишною вродою, а й неабияким співочим талантом. Жіноча душа та українська пісня – нерозривні. Тому в рамках циклу сюжетів про пам'ятники нашого міста сьогоднішня розповідь – про полтавські монументи, присвячені жінкам.

8 березня 2013, 14:53

Художника Сергія Григор'єва на створення картин надихає саме життя

На створення картин надихає саме життя. Так говорить про свою творчість художник Сергій Григор'єв. Власні картини митець представив широкому загалу на своїй першій персональній виставці у Галереї мистецтв. Бачили особливий стиль художника і наші журналісти.

8 березня 2013, 14:54

Про один із вдалих способів інвестування коштів звітували в Управлінні Нацбанку в Полтавській області

Вже рік на території нашої держави виготовляють та реалізують інвестиційні монети із золота та срібла найвищих проб відповідно до світових стандартів, запевняють фахівці. Чи користуються вони популярністю серед полтавців та чи економічно вигідне таке вкладення – знає Інна Безугла.

8 березня 2013, 15:00

Сюжет відомого твору Достоєвського «Злочин і кара» повторився у селищі міського типу Семенівка

Але головні герої тепер помінялися ролями: сокира опинилася у руках пенсіонерки, нею дісталося по руках 46-річному чоловікові. Подробиці – далі у сюжеті.

8 березня 2013, 15:01

Прихильником класичної музики був Тарас Шевченко

Напередодні 199-ої річниці від Дня його народження у Полтавському музичному училищі імені Миколи Лисенка відбувся творчий вечір, де звучали вірші Великого Кобзаря, покладені на музику, а також його улюблені твори всесвітньо відомих композиторів.

8 березня 2013, 15:03

25 лютого у Полтаві стартував Відкритий регіональний фестиваль класичної музики «Віват, Полтава!»

У його рамках упродовж місяця полтавці зможуть побачити виступи кращих музичних та вокальних колективів з України та Росії. Більше про заплановані березневі концерти знають наші кореспонденти.

8 березня 2013, 15:04

Жительки полтавської вулиці 8 березня не поспішають відзначати Міжнародне жіноче свято

Мами, бабусі, доньки, сестри – 8 березня в Україні офіційно відзначають свято весни та жінки. Початково він був днем протесту проти дискримінації прекрасної половини людства. Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир – така повна назва свята, яке, як правило, шанують на теренах пострадянських країн. В Україні – це державне свято, тому п'ятниця цього року оголошена ще й вихідним днем. Про таких різних жінок – полтавок, які, втім, мають безпосереднє відношення до 8 березня, дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

8 березня 2013, 15:05