Архів новин за 7.03.2013

9 березня – 199-а річниця від Дня народження славетного українця Тараса Шевченка

9 березня українська спільнота святкуватиме 199-у річницю від Дня народження славетного українця Тараса Шевченка. З нагоди пам'ятної дати у Полтаві влаштували засідання круглого столу. Його учасники вкотре наголосили на значенні постаті Кобзаря для української історії. Крістіна Брігіда – далі.

7 березня 2013, 17:46

У музеї Івана Котляревського відкрилася виставка, присвячена жінці епохи модерн

У літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського напередодні Міжнародного жіночого дня відкрилася виставка, присвячена жінці епохи модерн. Представив її полтавський колекціонер Юлій Меліхов. До якого еталону жіночності полтавські чоловіки закликають бути схожими сучасних представниць прекрасної половини, бачили Інна Безугла та Світозар Хохлов.

7 березня 2013, 17:47

Який би подарунок ви не вирішили презентувати цими днями жінкам, без квітів не обійтися

Червоні чи жовті, високі чи низькі, із запахом чи без нього, обрати нині є з чого. Та все ж дилема перед чоловіками залишається, і покладається більшість не в останню чергу на вартість. Продавці ж говорять: ціна залишилася минулорічна, а от асортимент... збільшився. Перевіряла це твердження Юлія Іващенко.

7 березня 2013, 17:49

Якщо для жінок 8 Березня – свято, то для чоловіків нерідко – головний біль

Що подарувати жінці, аби догодити їй? Вгадати бажання не так і просто. ТОП найочікуваніших подарунків до Міжнародного жіночого дня складали цими днями наші журналісти.

7 березня 2013, 17:50

Жителі будинку по бульвару Боровиковського, 10 вважають, що живуть у справжньому смітнику

Згідно з даними Вільної енциклопедії, слово «бульвар» остання трактує як озеленену територію вздовж проспекту, транспортної магістралі або набережної з алеями, доріжками для пішохідного руху і короткочасного відпочинку. За версією ж мешканців бульвару Боровиковського, 10 у Полтаві – це неосвітлений смітник, який потонув у купі бруду.

7 березня 2013, 17:52

У стінах Полтавського університету економіки і торгівлі пройшов вже традиційний конкурс «Міс ПУЕТ»

Участь у ньому взяло десять конкурсанток - переможниць попередніх етапів конкурсу – «Міс Факультетів». Хто з красунь отримав перемогу, розкажуть наші кореспонденти.

7 березня 2013, 17:57

Мер Полтави на своєму першому звіті перед громадою зізнався, що і сам стає жертвою відсутності нормальних доріг у Полтаві

Після трохи більше двох років перебування на посаді Полтавського міського голови Олександр Мамай ВПЕРШЕ прозвітував перед громадою про свою роботу. Серед моря звітніх цифр торкнувся мер і злободенних питань, як-то проблеми з ліфтами та дорогами у Полтаві. Уважно слухали мера і наші журналісти.

7 березня 2013, 18:06