Архів новин за 6.03.2013

В Полтаві жіночу частину міста почали вітати зі святом 8 Березня

Сонце надворі та посмішки на жіночих обличчях – чудове підтвердження того, що невпинно наближається свято 8 Березня. Цього дня у палаці дозвілля «Листопад» на адресу полтавок лунали теплі слова привітання від керівництва міста та області. Крім цього, чудовим сюрпризом для них став виступ короля романсів Олександра Малініна.

6 березня 2013, 17:09

На «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» жінки до 8 Березня підготували виставку hand-made виробів

Напередодні свята 8 Березня жіноча частина трудового колективу виробничого підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», що нерідко працює на посадах, які на перший погляд не зовсім асоціюються із прекрасною половиною людства, продемонструвала свої дуже жіночні захоплення. Виставку вишивки відвідали і наші журналісти.

6 березня 2013, 17:10

Державтоінспекція у Полтавській області провела операцію «Увага, спецсигнал»

Більше 30 порушників упродовж двох днів виявили працівники Державтоінспекції у Полтавській області у ході проведення операції «Увага, спецсигнал». За порушення правил дорожнього руху, а саме ненадання переваги у русі транспортним засобам з увімкненими спецсигналами синього кольору, на водіїв чекає покарання. Яке саме, знає Юлія Іващенко.

6 березня 2013, 17:13

Співпраця Полтавської державної аграрної академії із іноземними партнерами триває

Цього дня на відкриття лабораторії «Енергетичні культури та біопаливо» до провідного аграрного вишу Полтавщини прибула велика делегація представників Нідерландів та Бельгії.

6 березня 2013, 17:14

Інформацію про земельні ділянки з цього року можна знайти у відкритому доступі в інтернеті

На початку цього року в Україні вступили у силу одразу два закони, які докорінно змінили і уявлення про реєстрацію земель, і самі підходи до цієї процедури. Нині зокрема у штатному режимі функціонує Національна кадастрова система, а доступ до публічної кадастрової карти став вільним, запевняють представники Державного земельного агентства України в області. Які ж проблеми виникли під час впорядкування даних про земельні ділянки, хто і скільки коштів на це витратив, а також про те, кому варто потурбуватися про реєстрацію державних актів – дивіться далі.

6 березня 2013, 17:16

Жителі Вороніна скаржаться на відсутність баків для сміття і агресивних бездомних собак

На кінцевій зупинці селища Вороніна вже два місяці не вивозять сміття, поскаржилися нам місцеві жителі наприкінці минулого тижня. Утворилося ціле звалище відходів на місці, де до того розміщувалися сміттєбаки. Перед вихідними незначну частину відходів трохи вивезли, але полтавці мало того, що переживають через нестерпний сморід, що утвориться з настанням тепла, так ще й бояться ходити повз купу сміття. Що ж лякає жителів Вороніна, куди поділися баки для відходів та чому сміттєвози до них не доїжджають – у ситуації розбиралися наші кореспонденти.

6 березня 2013, 17:17