Архів новин за 5.03.2013

Ромашки, жоржини, півонії – тільки для прекрасної половини людства

Напередодні Міжнародного жіночого дня Заслужений художник України Павло Волик дарує полтавкам найкращі квіти. Останні, втілені на полотні дбайливим пензлем майстра, наче оживають на картинах. Бачили це буяння барв і наші журналісти.

5 березня 2013, 17:22

Спеціалісти Полтавського університету економіки і торгівлі не лише надають якісну освіту

За останні два роки навчальний заклад до гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, шкіл, лікарень та інших організацій передав майже 100 персональних комп'ютерів. Більше про таку соціальну роботу знає Юлія Іващенко.

5 березня 2013, 17:23

Розпочали вітати представниць прекрасної статі і в Миргороді

Там у медичному реабілітаційному центрі Міністерства внутрішніх справ України «Миргород» усім присутнім свій виступ подарував Народний артист України Мар'ян Гаденко.

5 березня 2013, 17:23

Державна фінансова інспекція звітувала про результати своєї роботи за перші два місяці 2013

Серед основних зрушень – виявлення фінансових порушень на суму більше 22 млн гривень.

5 березня 2013, 17:24

Понад 98% площ озимих культур Полтавщини знаходяться в доброму та задовільному стані

По всіх категоріях господарств підживлено майже 154 тисячі гектарів культур. Про ці та інші результати підготовки області до весняно-польових робіт говорили на нараді під головуванням заступника губернатора Володимира Замикули.

5 березня 2013, 17:26

«Водоканал» проводить планові ремонти міських водогонів

Цього дня на розі вулиць Остроградського та Чорновола-Куйбишева була перекрита для транспорту частина дороги, стояла аварійна «Водоканалу» та велися ремонтні роботі. З якої причини відкрили колодязь та працювала зварка, дізнавалися наші журналісти.

5 березня 2013, 17:30

У полтавців є всі підстави готуватися до підняття цін на проїзд у громадському транспорті

З такою ініціативою виступили перевізники, міська влада підтримала і надала пропозицію до облдержадміністрації. Обговорення останньої пройшло цього дня у громадській раді області.

5 березня 2013, 17:31