Архів новин за 4.03.2013

У Полтаві пройшла «Танцювальна весна»

Спортивно-бальні танці, PJ-стайл, контемп, арабік та фламенко – і це далеко не повний перелік танцювальних стилів і напрямків, яким навчають у «Студії танцю». А продемонструвати свої вміння учні танцювальної школи змогли під час грандіозного шоу «Танцювальна весна».

4 березня 2013, 16:42

На Полтавщині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинуло троє людей

Подія сталася на 32-ому кілометрі автодороги Полтава-Олександрія. Про причини аварії – у нашому наступному сюжеті.

4 березня 2013, 16:43

За версією журналу «Фокус», професія «агроном» потрапила до списку найперспективніших

У Полтаві вивчитися на агронома можна у Полтавській державній аграрній академії, яка, до речі, цими днями в черговий раз відкрила двері для своїх потенційних студентів.

4 березня 2013, 16:44

Активність студентів ПолтНТУ помітили за межами нашого регіону

Так президія Всеукраїнської Студентської Ради при Міністерстві освіти і науки України провела своє засідання на базі саме цього вишу.

4 березня 2013, 16:45

Результати діяльності служб у справах дітей підбили на засіданні однойменної Координаційної ради

Серед досягнень минулого року – 416 влаштованих до сімейних форм дітлахів, зменшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Скільки малюків торік отримали нові сім'ї, дивіться далі.

4 березня 2013, 16:47

Полтавщина готова до весняної повені

У березні-квітні разом з підвищенням температури у кожному регіоні існує можливість підвищення рівня води у річках та ставках. А це, у свою чергу, може становити загрозу для приглеглих територій. Полтавщина – не виключення. Як готується область до повені, говорили на прес-конференції за участю керівників відповідних структур.

4 березня 2013, 16:48

Підсніжники, проліски та інші первоцвіти знову стають об'єктами продажу для людей, охочих до легкого заробітку

Аби зберегти рослинний світ та врятувати зразки флори, занесені до Червоної Книги України, у Полтаві створили спеціальний штаб. Як його представники збираються воювати з продавцями первоцвітів, дізнавалася Крістіна Брігіда.

4 березня 2013, 17:00