Архів новин за 30.03.2013

30 березня православні віряни відзначають день преподобного Олексія, чоловіка Божого

У народі його знають, як Теплого Олексу. Цього дня було прийнято виносити вулики та випускати бджіл, частувати й обдаровувати бідних та вбогих. Про церковні та світські традиції, пов'язані з 30 березня, дізнавалися наші журналісти.

30 березня 2013, 12:40

30 березня о третій годині ранку Україна перейде на літній час

30 березня о третій годині ранку стрілки годинника слід перевести на 1 годину вперед. Таким чином Україна вкотре перейде на літній час. Ця процедура, говорять спеціалісти, вже давно не виправдовує себе. Адже досить часто саме в цей період і з'являються проблеми, пов'язані в першу чергу із здоров'ям людини. Юлія Іващенко – далі.

30 березня 2013, 12:41

У Полтаві підбили підсумки Всеукраїнського тижня дитячої книги

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої і юнацької книги, що розпочався 25 березня, в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара під гаслом «Час читати» провели чимало заходів. Для молодших школярів – вікторини, конкурси та майстер-класи, для старшокласників та студентів – літературні вечори, медіапрезентації і засідання круглих столів.

30 березня 2013, 12:43

8 квітня розпочнеться передплата періодичних видань на друге півріччя 2013 року

Полтавці передплачують близько 70 тисяч примірників газет та журналів, більшість з них – видання державного значення, а найбільшою популярністю користуються ті, що спеціалізуються на питаннях охорони здоров'я, садівництва, огородництва, а також дитяча література, говорять у Полтавській дирекції державного підприємства «Укрпошта». Більше про це – у наступному сюжеті.

30 березня 2013, 12:44

Саме навесні найкраще починати водити дитину до дитячого садка

Мовляв, тоді малюк буде менше хворіти. Таку думку висловлюють деякі батьки. А ось чи погоджуються із цим лікарі, та який вік для початку відвідування дитсадка рекомендують психологи? Цього тижня підтвердити чи спростувати «весняну версію» намагалися наші кореспонденти. Про особливості малюкової адаптації до першого колективу, досвід батьків та рекомендації вихователів дивіться у сюжеті Інни Безуглої та Максима Мовсесяна.

30 березня 2013, 12:45

У Полтаві до літа з'явиться центр для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах

Часто жінки, які повертаються з місць позбавлення волі, не мають даху над головою, така ж доля спіткає і тих, хто залишає домівки через насильство близьких людей. Щоб жінки і їхні діти не тинялися вулицями, у Полтаві для них відкриють спеціальний Центр. Ініціатори створення установи – представники благодійної асоціації «Світло надії» – вже навіть приміщення в оренду отримали. До літа планують його відремонтувати і поселити жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах.

30 березня 2013, 12:47

В Галереї мистецтв стартувала традиційна міжнародна виставка карикатур «Карлюка»

Крім відкриття персональних експозицій українських художників, тут можна побачити і роботи бразильських карикатуристів. До того ж, шанувальники футболу мають змогу оцінити роботи карикатуристів світу з 2-го етапу конкурсу «Футбол єднає нас».

30 березня 2013, 12:57