Архів новин за 29.03.2013

У Полтаві згадували останнього гетьмана Лівобережної України

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського учні та студенти міста знайомилися з постаттю відомого українського військового, політичного і державного діяча Кирила Розумовського. Захід пройшов у формі усного журналу, в рамках якого колектив читальні розповів молоді як про громадську діяльність гетьмана, так і про його особисте життя.

29 березня 2013, 17:33

В ОЦЕВУМі пройшов обласний огляд-конкурс театральних колективів

Яскраве світло рампи, різнобарв'я ролей та вдячні оплески глядачів приваблюють не лише дорослих поціновувачів театрального мистецтва. Свої сили у якості акторів у рамках обласного огляду-конкурсу театральних колективів спробували і діти. Чим вражали юні таланти членів журі та глядачів, знають Крістіна Брігіда та Максим Мовсесян.

29 березня 2013, 17:35

21-річна полтавка стала жертвою гвалтівників

Прийшовши в гості до своїх знайомих, дівчина і не думала, чим може закінчитися цей вечір. Один із знайомих її гвалтував, а інший знімав на камеру свого телефону. Після пережитого приниження дівчина ледь не наклала на себе руки. Подробиці цієї історії – у нашому наступному сюжеті.

29 березня 2013, 17:37

У Полтавській державній аграрній академії обрали «Міс Академії»

Полтавська державна аграрна академія – не тільки кузня кадрів для сільськогосподарської галузі Полтавщини та України вцілому. Окрім кваліфікованих спеціалістів своєї справи виш готує... і справжніх королев краси. От і цими днями у закладі обрали чергову «Міс академії».

29 березня 2013, 17:38

Полтавські школярі створили диск із записами пісень воєнних та повоєнних років

Полтавські школярі створили диск із записами улюблених пісень людей, чия юність та дитинство припали на воєнні та повоєнні роки. Збирали учні пісні, а також історії життя самих людей, з 2011 року в рамках проекту громадської організації Педагогічний центр «Академія» – «Зустріч поколінь. Пісні, які допомагали жити». Відбувалося це за підтримки Німецького фонду, що нині допомагає впроваджувати більше півсотні проектів по всій Україні. А самі результати своїх напрацювань разом із диском, на якому записано 12 пісень, школярі представили у Полтавському Горбанівському інтернаті для інвалідів війни та праці.

29 березня 2013, 17:39

У Краєзнавчому музеї пройшли перші публічні слухання з приводу стану Кадетського корпусу

Їх організатори – представники регіонального відділення Всеукраїнського фонду відтворення видатних пам'яток історико-архітектурної спадщини та створеного при ньому громадського комітету спасіння будівлі Кадетського корпусу. Головне завдання нині, переконані фахівці, – законсервувати пам'ятку архітектури. Відповідні роботи слід провести до початку зими, щоб захистити корпус від опадів та небажаних гостей. Наступний крок – відтворення приміщень та облаштування у них художніх і театральних студій та музеїв. Колишній «кадетський», переконують спеціалісти, за зразком європейських традицій, має стати так званим «мистецьким корпусом».

29 березня 2013, 17:41

Боротьба із омелою коштуватиме місту 220 тисяч гривень

Зі славнозвісною омелою цього року у Полтаві будуть боротися за спеціальною програмою. На це із міського бюджету виділили 220 тисяч гривень. Як саме воюють зі шкідником комунальники, бачили наші журналісти.

29 березня 2013, 17:45