Архів новин за 27.03.2013

Фонд захисту і підтримки талановитих дітей завітав до притулку «Любисток» з подарунками

Без жодних причин чи приурочених дат свято для вихованців Полтавського обласного дитячого притулку «Любисток» цього дня влаштував Фонд захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. Президент та директор благодійної організації завітали до закладу, щоб порадувати дітей солодощами та подарунками.

27 березня 2013, 15:13

Брати не лише по крові, а й за світоглядними переконаннями

Так називають Володимира Вернадського та Володимира Короленка. У Полтавському Краєзнавчому музеї презентували книгу про поєднання їхніх доль і поглядів. Про родинні зв'язки двох видатних людей Полтавщини більше дізнавалися й наші журналісти.

27 березня 2013, 15:15

Внаслідок зіткнення двох автомобілів на Полтавщині загинуло три людини

Дорожньо-транспортна пригода сталася у Шишацькому районі на 72-ому кілометрі автодороги Лубни-Миргород-Опішне. Подробиці аварії – далі у сюжеті.

27 березня 2013, 15:16

Початок року став успішним для банківської системи області

Початок року виявився успішним для банківської системи області: збільшилась ресурсна база, що є показником довіри суб'єктів підприємницької діяльності та населення. Такі тенденції, говорять в обласному управлінні Національного банку, вселяють надію, що й упродовж року продовжиться нарощення обсягів банківських операцій, а ситуація на грошово-кредитному ринку буде стабільною.

27 березня 2013, 15:17

Губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко прозвітувався за три роки роботи на своїй посаді

27 березня 2010 року Олександра Удовіченка було призначено на посаду голови Полтавської обласної державної адміністрації. Рівно через три роки губернатор Полтавщини прозвітувався про роботу за означений період. Аналіз досягнутого та пріорітетні плани на майбутнє слухали і наші журналісти.

27 березня 2013, 16:23

27 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день театру

Для служителів Мельпомени та поціновувачів театрального мистецтва 27 березня – незвичайна дата у календарі. Уся світова спільнота відзначає Міжнародний день театру. Полтавські актори теж не оминають цю дату. На святкові вистави цього дня запрошують і дорослих, і маленьких глядачів.

27 березня 2013, 16:51

У Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшов чемпіонат області з основ підприємництва

19 команд старшокласників з усієї Полтавщини змагалися у фінальному етапі чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який пройшов на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Таке змагання – унікальне, адже до цього в Україні нічого подібного не проводили.

27 березня 2013, 16:53