Архів новин за 26.03.2013

Їй лише одинадцять, та вона уже презентує свої роботи на персональних виставках

Учениця 34-ї школи Анастасія Бурсова захоплюється бісероплетінням та виготовляє інтер’єрні іграшки. В обласній дитячій бібліотеці імені Панаса Мирного, де відкрилася експозиція, із творчістю Насті познайомилися і наші кореспонденти.

26 березня 2013, 14:52

Митці черпають натхнення від природи, кохання, від самого життя

А от молоді майстри, які представили свої роботи декоративно-ужиткового мистецтва у Полтавському Краєзнавчому музеї, надихнулися... полтавськими традиціями. Писанкарство, килимарство, декоративний розпис – ще не весь перелік технік, у яких працюють молоді таланти. Про сучасний погляд на старовинні традиції більше знають наші журналісти.

26 березня 2013, 14:53

На Полтавщині проходить обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року»

10 вихователів дошкільних навчальних закладів Полтавщини змагалися за звання кращого у рамках Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року». Цими днями проходить другий, обласний тур змагання. Участь у ньому взяли як вихователі міських дитячих садків, так і тих, які знаходяться у сільській місцевості.

26 березня 2013, 14:54

Податківці нагадують: держслужбовці до 1 квітня мають завершити подання декларацій про доходи

Менш ніж за тиждень, до 1 квітня, зобов'язані подати податкові декларації всі, хто має статус державного службовця. Цього року, нагадують у Державній податковій інспекції міста Полтави, декларація де в чому відрізняється від минулорічної. Так подавати її варто за місцем своєї роботи. Про те, які дані ще слід вказати у документі, а також про деклараційну кампанію 2013-го, що вже стартувала з початку року, дивіться у нашому наступному сюжеті.

26 березня 2013, 14:56

Весна – гаряча пора для злодіїв

Щойно прийшла календарна весна, а українці вже їдуть на дачі, залишаючи домівки на тривалий час без нагляду. Цим користуються злодії: саме навесні зростає кількість квартирних крадіжок. Як уберегти оселю від злочинних посягань, нагадали у Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ Полтавщини.

26 березня 2013, 14:58

У Полтаві на Центральному овочевому ринку продовжують гинути тварини

І хоча в ході проведення перевірки міліція факту знущань над котами не встановила, дирекція ситуацію не коментує, але очевидці чергової калюжі крові продовжують звертатися до засобів масової інформації в пошуках порятунку пухнастих безхатченків.

26 березня 2013, 14:59

На обліку у лікарняних закладах Полтави нині перебуває 808 дітей-інвалідів

І це – без урахування пацієнтів обласного Психо-неврологічного диспансеру. Серед основних причин інвалідності – вроджені аномалії, захворювання нервової та ендокринної систем. Про це, а також хід виконання міської програми «Цукровий діабет» та захворюваність дітей на туберкульоз йшлося на засіданні медичної ради у міській дитячій клінічній лікарні.

26 березня 2013, 18:46