Архів новин за 25.03.2013

До Полтави із Ніжина привезли ікону Всіх Скорботних Радість

До цього святиня побувала у багатьох храмах Київщини та Сумщини. Особливістю ж цього образу Пресвятої Богородиці стало його мироточення, яке помічали упродовж останніх років.

25 березня 2013, 14:43

Жінка схожа на квітку – така ж витончена, елегантна, чарівна

Саме це взяли собі на замітку організатори конкурсу «Beautiful Flowers». До участі у ньому запросили 13 творчих й талановитих дівчат. З якими квітами асоціюють себе юні полтавки, знають Крістіна Брігіда та Максим Мовсесян.

25 березня 2013, 15:00

26 березня в Україні відзначають День внутрішніх військ

У різні періоди військові формування охорони правопорядку називали по-різному: військова варта, місцеві війська, конвойна варта, внутрішня і конвойна охорона. Нині всі вони відомі як внутрішні війська. 26 березня в Україні відзначають День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ. Цього року їм виповнюється 21 рік.

Напередодні свята, у понеділок, у Полтаві відбулися урочистості у військовій частині 3052. Про те, чим сьогодні живуть внутрішні війська, як вони змінюються і про непересічних людей, які проходять там службу, – у сюжеті Інни Безуглої та Олексія Гнипи.

25 березня 2013, 15:10

Одинадцятикласники пройшли випробування ЗНО, поки що – пробним

Минулої суботи одинадцятикласники не лише Полтавщини, а й всієї України мали можливість спробувати себе у ролі справжніх абітурієнтів. 23 березня пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Учасники тестування були у максимально наближених до складання справжнього ЗНО умовах, яке відбудеться вже влітку.

25 березня 2013, 15:16

З кожним роком лісистість Полтавщини зростає

Так у 2013 вона вже складає 9%. Це стало можливим завдяки висаджуванню нових дерев на значних площах. Крім того, протягом останнього року і матеріальна база лісгоспів області поповнилася новим обладнанням.

25 березня 2013, 15:29

Попри невесняну погоду в області почали готуватися до початку посівної

Так аграрії Полтавщини забезпечені усіма ресурсами, необхідними для початку весняно-польових робіт: посівним матеріалом, паливом та мінеральними добривами. Останніх, до слова, придбали 105 тисяч тонн. Їх планують вносити щонайменше 150 кілограмів на кожен гектар. Держава стимулює розвиток рослинництва і тваринництва пільговим оподаткуванням аграрного сектору. Про це на прес-конференції повідомив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Володимир Замикула.

25 березня 2013, 15:56

До Полтави слідом за іншими містами України повернулася зима

Починаючи з вихідних, Полтавщину, як і більшість областей України, накриває сніжним покривом. Для когось це не стало несподіванкою, адже метеослужби попереджали про наближення циклону. Але для більшості це все ж стало ледь не трагедією світового масштабу. Вантажівки та легковики – у снігових заметах, населені пункти – без світла, на дорогах – суцільна ожеледиця. Іце – лише частина того, що довелося пережити мешканцям області.

25 березня 2013, 16:42