Архів новин за 22.03.2013

Побачити мамонта, предмети побуту зі скіфських поселень чи скарбницю

У Полтавському Краєзнавчому музеї цього року проходить акція «Музей – дітям». А це значить, що учнів усіх класів цілою школою запрошують до виставкових залів і вже там, відповідно їх віку, одночасно проводять декілька екскурсій. Про враження не тільки дітей, а й педагогів і науковців, цього тижня дізнавалися наші кореспонденти.

22 березня 2013, 16:03

Вихователька дитячого садка на власному подвір'ї затримала злодія

Зв'язавши чоловіка, який проник до її двору, та ризикуючи власним життям, Валентина Лугова і не думала, що допоможе правоохоронцям. До слова, на рахунку затриманого вже було скоєння подібних злочинів. Деталі події дивіться у наступному сюжеті.

22 березня 2013, 16:04

У Технічному виші відсвяткували Новий рік у іранських і тюркських народів

335 іноземних студентів з 23 країн світу нині навчається у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Частина з них – представники арабських народів. У виші шанують традиції національних меншин, відзначають свята багатьох народів світу. Цього разу тут святкували Новруз Байрам, іншими словами – Новий рік у іранських і тюркських народів.

22 березня 2013, 16:05

У ПУЕТі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформатика та системні науки»

У Полтавському університеті економіки і торгівлі під егідою Української федерації інформатики вже вчетверте пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформатика та системні науки». Упродовж 2-х днів науковці із вищих і середніх навчальних закладів, а також науково-дослідницьких організацій України, Росії, Узбекистану та Азербайджану обговорювали такі питання, як теоретичні основи кібернетики та математичного моделювання.

22 березня 2013, 16:07

Ярмарок вакансій – для майбутніх аграріїв

Полтавська державна аграрна академія – як постачальник висококваліфікованих кадрів, провідні агропідприємства області – як потенційні роботодавці. В такому режимі цими днями у вищезгаданому навчальному закладі пройшов традиційний щорічний Ярмарок вакансій.

22 березня 2013, 16:08

На території інституту зв'язку у Полтаві в п'ятницю ліквідовували пожежу

На боротьбу із надзвичайною ситуацією, що виникла у чотириповерховому будинку, де знаходилося 25 осіб, прибуло трохи менше півсотні особового складу. Яку техніку використали для гасіння уявної пожежі та порятунку людей під час першої, за словами чиновників, на Полтавщині спільної операції представників Міністерств надзвичайних ситуацій та оборони, а також про те, яку ж оцінку поставили представники влади за навчання, знають Інна Безугла та Максим Мовсесян.

22 березня 2013, 16:09

Якість і доступність медичної допомоги не задовольняє ні пацієнтів, ні лікарів, ні представників влади

Без змін ця система не зможе рухатися далі. Таку думку висловив директор Департаменту охорони здоров'я у Полтавській області Віктор Лисак. Аби обговорити ці зміни й тенденції, що відбуваються нині у суспільстві, представники обласної влади разом з громадською радою при облдержадміністрації зібралися на засідання круглого столу.

22 березня 2013, 16:11

Мешканці будинку №9 по вулиці Комарницького живуть невід'ємно від нестерпного запаху каналізаційних нечистот

Ми вже кілька днів потерпаємо від нестерпного запаху у під'їзді. З такими словами до нас звернулися мешканці будинку 9 по вулиці Комарницького. Полтавці обурюються: неможливо зайти до під'їзду, адже на вході – велика калюжа з каналізаційних нечистот. У ситуації намагалися розібратися наші журналісти.

22 березня 2013, 16:19

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів

З цієї нагоди за круглим столом зустрілися і представники однойменного обласного управління, й інших полтавських організацій та установ, що мають безпосереднє відношення до води

22 березня 2013, 17:13