Архів новин за 21.03.2013

Вперше у Полтаві пройшов бібліотечний квест

Гру для школярів організувала Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара. Головна інтрига квесту – відшукати скарб, звісно, за умови правильного виконання всіх завдань.

21 березня 2013, 16:03

У музеї Панаса Мирного відкрилася «в'язана» виставка «Ірландське мереживо»

Якщо вишивати, ткати килими, в'язати трикотажне полотно вже давно можуть і машини, то створювати в'язане мереживо до снаги тільки рукам майстра. Полтавка Світлана Бекренєва сорок років займається такою творчістю. Вона навіть відкрила школу художніх ремесел. А цього тижня у музеї Панаса Мирного розпочала роботу виставка виробів майстрині. Що таке «ірландське мереживо», чим воно відрізняється від звичайного в'язання, а також про маркетинг у творчій справі дивіться у матеріалі Інни Безуглої та Максима Мовсесяна.

21 березня 2013, 16:06

Щовесни у 30-ій гімназії Полтави настає «Зіркова мить»

Свято не схоже на церемонію вручення Оскара чи музичних премій, проте нагороди на ньому таки отримують. Почесними грамотами та солодощами відзначають учнів-переможців конкурсів та олімпіад, а також творчих наставників і наукових керівників талановитої молоді.

21 березня 2013, 16:10

Затоплення – найгірша із надзвичайних ситуацій, яка може трапитися цієї весни

Про стан готовності евакуаційних органів Полтавської області до цього, а також до інших випадків говорили під час засідання обласної комісії. Якою технікою у разі чого рятуватимуть полтавців і кого ще, крім людей, відселятимуть у випадку підтоплення – дивіться далі.

21 березня 2013, 16:13

ПТМЗ до 2015 року на виробництво деталей вже має близько 150 підписаних контрактів

Енергетики з шести країн приїхали до Полтави на міжнародну науково-практичну конференцію. У її рамках своїм досвідом створення нових розробок ділився Полтавський турбомеханічний завод. Такі зустрічі, вважають на підприємстві, – чудова нагода скріпити старі та зав'язати нові ділові стосунки. З ким збирається співпрацювати Полтавський турбомеханічний у наступному році, знають наші журналісти.

21 березня 2013, 16:38

На ЗНО-2013 від області зареєструвалося майже 11,5 тисяч учасників

Понад 11 тисяч 400 майбутніх абітурієнтів Полтавщини виявили бажання взяти участь у цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні. Сама процедура проведення тестування серйозних змін не зазнала. Одним із серйозних нововведень стало внесення до основного списку предметів завдань зі світової літератури.

21 березня 2013, 16:53

Полтавські цвинтарі вже почали готувати до Поминального понеділку

Щоб достойно зустріти людей, які прийдуть згадати своїх померлих близьких, спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування за облаштування території міських цвинтарів взявся вже сьогодні.

21 березня 2013, 17:07

Силовики знищили наркотиків на суму 2,5 мільйона гривень

11 трилітрових банок канабісу, 120 кілограмів марихуани, майже 4 тисячі пігулок трамадолу, і це – далеко не повний список наркотичних засобів, які цього дня як речові докази у Кримінальних справах знищили працівники СБУ Полтавської області. Бачили спалення дурману і наші журналісти.

21 березня 2013, 17:27