Архів новин за 20.03.2013

40 днів без м'яса, риби та молочних продуктів

На такі суворі випробування погоджуються кожного року багато православних вірян. І все заради того, аби підготувати себе до найбільшого свята Пасхи. Поради духовенства і думки лікарів з цього приводу збирали наші кореспонденти.

20 березня 2013, 15:40

У Полтавській бібліотеці-філії №6 провели захід для дітей з особливими потребами

Читачі установи, зокрема учні 13 школи, мали можливість познайомитися зі своїми нечуючими однолітками – учнями Полтавської спеціальної школи-інтернату та ПТУ №23, де упродовж останніх трьох років глухі діти здобувають робітничі професії.

20 березня 2013, 15:46

Талант Ліни Костенко без перебільшення можна назвати поетичним символом України ХХ століття

У День її народження у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара пройшов захід, присвячений поетесі. Крім творів самої Ліни Костенко молоді поети декламували і власні вірші.

20 березня 2013, 15:49

Потрапити за грати ризикує студент-п'ятикурсник з іноземним громадянством одного з полтавських вишів

За версією правоохоронців, молодик із ножем напав на празцівника автозаправної станції. За версією ж затриманого, він сам отримав лопатою від заправника.

20 березня 2013, 15:55

Знаннями про якість продуктів має володіти кожен, хто заходить до магазину

В цьому впевнені фахівці Полтавського університету економіки і торгівлі. Які речовини, що їх використовують виробники продуктів, безпечні, і як їх визначати у харчах – навчають студентів вишу. А про те, скільки м'яса в ковбасі, та чим корисне справжнє полтавське сало, розповідали днями і школярам, з якими спеціалісти навчального закладу постійно проводять тематичні заняття.

20 березня 2013, 16:30

Полтавські водії громадського транспорту часто не дотримуються ПДР

Від 255 до 340 гривень штрафу можуть сплатити водії громадського транспорту, які порушують правила дорожнього руху. Одним з найпоширеніших порушень серед останніх залишається посадка і висадка пасажирів у невідведених для цього місцях, а саме – на пішоходних переходах, що знаходяться поряд із зупинками громадського транспорту.

20 березня 2013, 16:37

Ювенальній юстиції присвятили семінар у Полтавському філіалі юридичної академії України імені Ярослава Мудрого

Під «ювенальною юстицією» слід розуміти заходи, які державні органи застосовують стосовно дітей, які скоюють злочини, стають їх свідками або жертвами. Правосуддя щодо неповнолітніх повинне мати не каральну, а виховну спрямованість, переконані організатори зустрічі. У розвинених країнах світу юним порушникам закону завжди дають шанс повернутися до нормального життя, в Україні ж діти часто відбувають покарання нарівні з дорослими.

20 березня 2013, 16:44